• Informacje na temat:

  paweł marciniak

Artykuły na temat: paweł marciniak
 • Będzie uwodzić Pawła?

  Olgę, która szybko znalazła wroga. Paweł Zduński będzie jej zarzucał, że nie opiekuje się swoją siostrzenicą Basią. Czy początkowa niechęć przerodzi się w gorący romans? Czy dojdzie do siostrzanej(...) w reżyserii Eweliny Marciniak. Na razie udaje mi się połączyć teatr z graniem w serialach i filmach i mam nadzieję, że tak zostanie. Czy miałaś kiedyś dłuższą przerwę zawodową? Telefon przez chwilę...

 • Pomaganie jest trendy. Gościnnie m.in. Krzysztof Ibisz i jurorka "Bitwy na głosy"

  Zapraszamy do obejrzenia teledysku "Pomaganie jest trendy" z udziałem gwiazd na rzecz potrzebujących.

 • Kasia Sobczyk umarła w samotności?

  ...ubrana, umalowana. Nie poddawała się. Jak mówi tabloidowi dr Paweł Marciniak, kierownik medyczny Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa w Warszawie, gdzie przez ostatnie cztery miesiące przebywała...

 • Jubileusz Varius Manx

  Varius Manx, do niedawna niekwestionowani królowie polskich list przebojów, obchodzą jubileusz 10-lecia istnienia, który upamiętniony zostanie wydaniem okolicznościowej płyty.

 • Serialowy przewodnik

  ..., którego zamierza podarować Lubiczom. Marysia żali się Czesi na Józka. Podejrzewa, że mąż ma romans. Bolek nie zostaje prezesem. odc. 2414 Paweł martwi się o Bolka, który razem z Heniutką wściekły(...) Pawła, że Dropek świetnie czuje się w ich domu. Pawełek bardzo poważnie potraktował rolę opiekuna i z samego rana wziął psa na długi spacer. Humor Pawłowi psuje pielęgniarka wynikami badań Bolka...

 • Posłuchaj jej marzeń

  Łodzianka, która część swojego życia spędziła na Bliskim Wschodzie, w Stanach i Irlandii plus muzycy znani wcześniej z m.in. Varius Manx czy Blue Cafe - to skład nowego projektu pod nazwą Fru-th. Zapowiedzi debiutanckiego albumu możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl .

 • Nowy projekt Tomka Luberta

  Tomek Lubert, muzyk znanych dotychczas z zespołów na literę V (Virgin, Video, Volver), prezentuje swój nowy projekt.

 • Turski lepszy od Durczoka

  Najbardziej lubianym przez Polaków prezenterem programów informacyjnych jest Andrzej Turski, prowadzący w telewizyjnej Dwójce "Panoramę".

 • Varius Manx: Hollywoodzki miks

  Utwór "Bezimienna" grupy Varius Manx doczekał się światowego szlifu. Miksu tej piosenki, zakwalifikowanej do Konkursu Premier na festiwalu w Opolu, dokonał Jay Baumgardner, producent znany m.in. z współpracy z alternatywnymi rockmanami z Evanescence, Papa Roach, Drowning Pool, Coal Chamber i Orgy. Zgrania dokonano w jego studiu "NRG" w Hollywood.

 • Ależ on tęskni!

  Na profilu Rafała Nosala w serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać nowego singla "Tęsknie tak". To nowa propozycja uczestnika opolskich "Debiutów" (2007) i finalisty Vena Festival (2007).