• Informacje na temat:

  paweł musiał

Artykuły na temat: paweł musiał
 • "Klan": Paweł ma nawrót białaczki?

  Paweł (Tomasz Stockinger) poskarży się Tadeuszowi (Andrzej Strzelecki), że bardzo źle się czuje i wydaje mu się, że ma nawrót białaczki. Jeszcze tego samego dnia Lubicz spotka się ze swym hematologiem, a ten stwierdzi, że najchętniej położyłby go do szpitala i poddał kolejnej chemioterapii...

 • Paweł Domagała znów "wkręca"

  "Wkręceni 2" to kontynuacja komedii Piotra Wereśniaka z 2013 roku. Gwiazdą obu części jest Paweł Domagała - tym razem jego bohater "Szyja" jest główną postacią filmu. Chociaż obraz przedstawia kulisy polskiego show-biznesu, prywatnie aktor dystansuje się od branży rozrywkowej.

 • Paweł Królikowski w szpitalu!

  Paweł Królikowski (54 l.) zmaga się z problemami zdrowotnymi.

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • „M jak miłość”: Paweł na złej drodze

  Paweł, którego Rafał Mroczek gra w „M jak miłość”, załamał się po rozwodzie z Alą. Topi smutki w alkoholu, odrzuca pomoc bliskich, ale w końcu w jego życiu musi wyjść słońce. Być może znajdzie szczęście u boku Julki, która wspiera go w trudnych chwilach.

 • Irena Kwiatkowska i Kazimierz Rudzki: Serialowi małżonkowie nie mieli dzieci

  Ona - trochę staromodna i zapracowana matka Polka (w tej roli Irena Kwiatkowska), on - tradycjonalista (Kazimierz Rudzki), zupełnie nierozumiejący problemów swojego dorastającego syna Pawła (Krzysztof Musiał-Janczar). Serialowi rodzice Pawła z kultowego serialu "Wojna domowa"prywatnie nie mieli dzieci.

 • Paweł Wilczak niedawno pojawił się z tajemniczą kobietą na premierze! Skomentował to!

  ...„Nie będę się tłumaczył!” - tymi słowami odpowiedział Paweł Wilczak (53 l.) na pytanie, kim była kobieta, z którą przyszedł na premierę. Widać, że emocje sięgają zenitu!

 • "Klan": W miłosnym potrzasku

  Po śmierci małżonków zarówno Grażynka, jak i Paweł Lubicz szukają szczęścia u boku nowych partnerów. Wygląda jednak na to, że ta sielanka w "Klanie" nie potrwa zbyt długo...

 • Paweł Golec: w kwestii rodzicielstwa nie powiedział jeszcze ostatniego słowa!

  Paweł Golec (43 l.) poza sceną jest wspaniałym ojcem i mężem. W rozmowie z tygodnikiem „Na żywo” zdradził, że pragnie mieć jeszcze trzecie dziecko!

 • Aldona Orman: Nowa pani Lubicz?

  Wszystko wskazuje na to, że przypadkowe spotkanie serialowych singli Barbary i Pawła przerodzi się w coś poważnego... Aldona Orman będzie się jednak musiała zmierzyć nie tylko z nową rolą, ale także z pamięcią o postaci Krystyny.

Zdjęcia na temat: paweł musiał
Wideo na temat: paweł musiał
 • "Przyjaciółki": Patrycja straciła dziecko!

  Patrycja (Joanna Liszowska) budzi się w szpitalu. Dowiaduje się, że straciła dziecko. Wiktor (Paweł Deląg) jest rozgoryczony, że Patrycja nie powiedziała mu o ciąży. Tymczasem Dorota (Agnieszka(...) służbową. Na miejscu spotykają znajomego Żółkowskiego, dyrektora innego banku oraz jego asystentkę. Inga w końcu wylewa mu swoje żale. Ten postanawia przenieść ją do innego działu, by nie musiała

 • Jan Paweł II. Szukałem Was...

  "Jan Paweł II. Szukałem Was..." to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii. W produkcji zostały użyte unikalne materiały archiwalne z Janem Pawłem II pochodzące ze zbiorów...

 • "M jak...": Był w serialu od początku, teraz go opuszcza?! Mamy komentarz!

  dopiero sam początek (…) Zawsze to ja byłem oceniany, to ja musiałem się wykazać, to stawałem przed jury i słyszałem opinie na swój temat, a teraz sam takie opinie muszę formułować i to jest naprawdę

 • Jan Paweł II. Szukałem Was...

  "Jan Paweł II. Szukałem Was..." to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii. W produkcji zostały użyte unikalne materiały archiwalne z Janem Pawłem II pochodzące ze zbiorów...

Dyskusje na temat: paweł musiał
 • Re: "M jak miłość": Paweł ma... nową żonę?!

  Bobra nawet nie musiał ogłuszyć , Julka podała mu na tacy w galarecie .

 • Re: "M jak miłość": Paweł ma... nową żonę?!

  Ale parodia-ktoś kto kręcił musiał mieć chyba ciężkie dzieciństwo żeby taki chłam wyreżyserować-po prostu płakać się chce że śmiechu-taka żenada !!!

 • Re: „M jak miłość”: Paweł na złej drodze

  Nie musisz tego oglądać. Czy dzieci aktorów są lepsi, czy młoda Englert lepiej gra albo Musiał czy inni z Rodzinki pl ?

 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  Jak widzę w obsadzie któregoś z panów:Wesołowski,Zakościelny,Karolak,Fidusiewicz,Musiał,Królikowski to omijam szerokim łukiem.

 • Re: "M jak miłość": Nowa bohaterka… i nowe kłopoty?

  Kilka tygodni później nowa „przyjaciółka” poprosi chłopaka o wydepilowanie żaby. A Paweł znów wpadnie przez to w kłopoty! Jakie? Zdradzę Wam w tajemnicy, że będzie musiał pokonać ogromnego bobra.

 • Re: "M jak miłość": Wszystko się ułoży?

  , że Ala przechytrzyła Pawła i przyzna, że jest ojcem, i zażąda zaległych alimentów. Paweł przegra z hukiem rozprawę i będzie musiał płacić 2 tys. miesięcznie, a także zapłacić zaległe alimenty(...)A w następnym odcinku Paweł Zduński poprosi o pomoc Artura w sfałszowaniu badań DNA Basi. W laboratorium okaże się jednak, że Paweł wcale nie musi fałszować tych badań. W laboratorium wytłumaczą mu

 • Re: "M jak miłość": Małżeństwo Zduńskich się rozpadnie!

  I Paweł znowu będzie musiał znaleźć sobie nową . Ogólnie ten serial robi się dnem. i jeszcze ta teresa , kto to w ogóle wymyślił takie na siłe odgrzebywanie wątków, widać że scenarzystom zaczyna brakować pomysłow.

 • Re: ​"Klan": Szok! Wiga i Paweł mają... córkę!

  W takim razie musiał ją spłodzić będąc już z Krysiką bo Agnieszka ma ponad 30 lat.

 • Re: "M jak miłość": Miłość, marzenia i groźby

  dowodów Artura i Marcin będzie musiał spłacać Artura. W tym celu Marcin wyjedzie do Irlandii i zamieszka z Julką (tą od Pawła). Na mieszkaniu jednak oczywiście się nie skończy i wyjdzie z tego namiętny romans, ale wkrótce w łóżku przyłapie ich Paweł. Zdruzgotany Paweł postanowi zrobić na złość Julce i Marcinowi. Dlatego wróci pierwszym samolotem do Polski i zwiąże się z Arturem. Paweł nakłoni Artura

 • Re: ​"Klan": Szok! Wiga i Paweł mają... córkę!

  Myślę, że dla Pawełka juniora będzie to szok. Martwię się o tego chłopaka, taka wieść może negatywnie wpłynąć na jego psychikę, a nie chcę żeby musiał opuścić obsadę serialu z powodu starszej siostry. Czy ona na pewno jest jego siostrą? Może warto przeprowadzić badania aby uzyskać odpowiedź czy nie jest to tylko zła kobieta czyhająca na majątek klanu Lubiczów.