• Informacje na temat:

  paweł okrasa z żoną

Artykuły na temat: paweł okrasa z żoną
 • To, co mam daje mi radość

  ...intratne. Z jednej strony proboszcz, Piotr Kozioł, z drugiej wójt, Paweł Kozioł, od początku powiązany z Czerepachem różnymi, lewymi interesami. A w obu przypadkach ten sam Cezary Żak, z którym(...) wspominam swoje pierwsze auto - malucha w kolorze dojrzałej pomarańczy kupionego od Grażyny Barszczewskiej. Pojechaliśmy nim z żoną w podróż poślubną... do Hiszpanii! Z uchyloną przez całą drogę klapą...

 • Oto para roku 2013

  Hanna i Wojciech Pokorowie głosami czytelników miesięcznika "Pani" zostali wybrali Parą Roku 2013 w plebiscycie "Srebrne Jabłka". Uroczysta gala odbyła się w środowy wieczór w hotelu InterContinental w Warszawie.

 • Wielkanoc w TVP2

  W świątecznej ofercie programowej TVP2 nie zabraknie propozycji dla całej rodziny. Widzowie będą mogli obejrzeć specjalne wydania programów "Bitwa na głosy", "Szansa na sukces", "Familiada" czy "Tak to leciało" oraz interesujące filmy dokumentalne i fabularne.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!