• Informacje na temat:

  paweł ostrowski w mam talent

Artykuły na temat: paweł ostrowski w mam talent
 • Klan Królikowskich razem na premierze!

  ...", w której jedną z głównych ról gra głowa rodziny Królikowskich - Paweł Królikowski, czyli Kusy z "Rancza". "Progressive: eliminacje" to spektakl muzyczny ukazujący w krzywym zwierciadle cieszące się ogromną popularnością telewizyjne programy promujące młode talenty. Jego bohaterką jest zdolna i pełna najlepszych chęci dziewczyna, która podczas eliminacji do talent show musi zaprezentować się...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Rodzicom Antka K. puściły nerwy

  Wybryki najstarszego syna to kolejne poważne wyzwanie dla związku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego . Jak sobie poradzą?

 • Paweł z "Mam talent" rusza do boju

  Znany z tegorocznej edycji programu "Mam talent" wokalista Paweł Ostrovsky w ten i następny weekend zagra koncerty ze swoim projektem YXX w roli supportu grupy Closterkeller.

 • "Klan": Jubileusz serialu

  ...19 listopada TVP1 wyemituje jubileuszowy, 2500. odcinek "Klanu". - To doskonały moment, by podziękować wszystkim widzom za to, że są z nami już od ponad 16 lat - mówi producent serialu Paweł Karpiński.

 • Restart uczestnika "Mam talent"

  W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać utworu "Restart" wykonawcy ukrywającego się pod pseudonimem Paveu Ostrovsky. 23-letniego wokalistę możecie pamiętać z trzeciej edycji "Mam talent", gdzie zaśpiewał "Life On Mars" Davida Bowiego.

 • Wielki jubileusz "Klanu", czyli 3000 spotkań z Lubiczami

  Marię i Władysława, później Anny Ciepielewskiej, czyli Janeczki. Były też momenty wielkiego szczęścia, gdy gwiazdy serialu zostawały mamami i na świat przyszły dzieci Małgorzaty Ostrowskiej(...) warunkiem, że telenowela "leciałaby" przez 24 godziny na dobę, odcinek po odcinku! Blisko życia Tym, którzy zastanawiają się, na czym polega fenomen "Klanu", twórcy serialu - Paweł Karpiński...

 • "Mam talent": Robert Kozyra na kolanach

  "To nie jest dla nas łatwe" - mówiła Agnieszka Chylińska przed ogłoszeniem wyników po wszystkich odcinkach castingowych. W sobotę (13 października) poznaliśmy 40 półfinalistów piątej edycji "Mam talent".

 • Serialowy przewodnik

  ...dyplom licencjacki. Smolny dowiaduje się, że potem chłopak znowu spotkał się z Łucją. Ostrowski ostrzega Kamila przed dr Lis. Michał prosi Kingę, żeby porozmawiała z Prokopem o "Mam Talent!".   "Na(...). 2708 Pawełek przegląda zdjęcia z weekendowego pobytu w hotelu. Oznajmia zaskoczonemu ojcu, że wolałby, gdyby Lubicz spotykał się z Barbarą, a nie z Wigą. Stasia i Jeremiasz goszczą u siebie Wiesia...

 • "Pierwsza miłość": Triumf uczucia?

  Siedem lat temu narodziło się wielkie uczucie. Potem były rozstania i powroty, a w końcu krach związku. Jednak nawet rozwód nie sprawi, że bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" - Paweł i Marysia zapomną o sobie.