• Informacje na temat:

  paweł rurak-sokal dominika gawęda

Artykuły na temat: paweł rurak-sokal dominika gawęda
 • Paweł Rurak-Sokal i Tatiana Okupnik: Muzyk Blue Cafe opowiedział o rozstaniu z wokalistką

  Dlaczego drogi Tatiany Okupnik (40 l.) i zespołu Blue Cafe rozeszły się? Gitarzysta grupy Paweł Rurak-Sokal opowiedział o tym w jednym z ostatnich wywiadów.

 • Blue Cafe: Plotki zawsze będą

  Dominika Gawęda odniosła się do plotek na temat jej domniemanego konfliktu z Pawłem Rurak-Sokalem, liderem grupy Blue Cafe.

 • Dominika Gawęda rzuciła Ruraka-Sokala! To koniec Blue Cafe?

  Najpierw Tatiana Okupnik postanowiła rozpocząć karierę solową - podobno ze względu na władczy charakter lidera. Teraz plotkuje się, że kolejna wokalistka, Dominika Gawęda, rozważa zakończenie(...) łódzkiego zespołu? Informacje gazety dementuje sama zainteresowana, podkreślając, że "Paweł nie jest despotą", a ona jego "niewolnicą". "Świetnie dogadujemy się zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym...

 • Blue Cafe: Jesteśmy nieprzewidywalni

  "Każda nasza nowa płyta musi być nieprzewidywalna" - powiedzieli PAP Life Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal z zespołu Blue Cafe. W listopadzie 2014 r. ukazał się ich kolejny album "Freshair".

 • Niezwykły prezent Ruraka-Sokala dla Gawędy

  Dominika Gawęda , wokalistka zespołu Blue Cafe, obchodziła niedawno swoje 25. urodziny. Jaki prezent podarował jej lider grupy Paweł Rurak- Sokal? Podpowiadamy: nie była to ekskluzywna kolacja, ani kosztowny drobiazg.

 • Blue Cafe: Paweł Rurak-Sokal wyrzucił muzyków z zespołu?

  Zaskakujące doniesienia z obozu Blue Cafe podaje "Super Express".

 • Gawęda i Rurak z Blue Cafe razem

  Dominika Gawęda (22 l.) i Paweł Rurak-Sokal są parą, choć skrzętnie ukrywają ten fakt przed dziennikarzami.

 • Blue Cafe: Nie ma jak obiady u mamy

  Paweł Rurak-Sokal, lider Blue Cafe, w rozmowie z INTERIA.PL przyznaje, że trudno dziś zarobić na sprzedaży albumów.

 • Rurak-Sokal wreszcie przyznał się do romansu!

  O tym, że Rurak-Sokal ma romans z młodziutką Dominiką Gawędą wszyscy wiedzieli już od dłuższego czasu - donosiliśmy o tym we wrześniu ubiegłego roku. Oboje jednak nigdy nie potwierdzili, że są razem. Do dziś. Paweł, zapytany w wywiadzie dla "Twojego Imperium" o wyjazd z Dominiką na Malediwy, początkowo zaczął mówić wymijająco, że szukali tam inspiracji dla nowej płyty Blue Cafe, lecz w końcu na...

 • Blue Cafe ruszają na podbój Europy

  W rozmowie z INTERIA.PL Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal, dwa filary zespołu Blue Cafe, zdradzili, że chcą spróbować swoich sił na zagranicznych rynkach.

Zdjęcia na temat: paweł rurak-sokal dominika gawęda
Wideo na temat: paweł rurak-sokal dominika gawęda
 • Paweł Rurak-Sokal chce wytatuować całe ciało!

  Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal w "Dzień Dobry TVN" swoje tatuaże. - Dla mnie moje strzały symbolizują wewnętrzną siłę i to, że nigdy nie patrzę za siebie, idę do przodu - podkreśliła Gawęda. - Ja myślę, że tatuaże powinny być związane z osobą, z tym, jak myśli - przyznał Rurak-Sokal, dodając, że "ma już zamówione" kolejne dziary. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Paweł Rurak-Sokal o popularności: Artysta nie jest na każde wysranie!

  i Paweł Rurak-Sokal opowiedzieli o swoim stosunku do publicznego obnażania się z prywatnego życia. - Nie wyobrażam sobie sprzedawać swojej miłości czy przyjaźni. Wiem, jak działa ten marketing ale czy zdzieranie z siebie ubrania to jest to, o co chodzi w życiu? - pyta wokalistka. - Artysta nie jest na każde wysranie - dodaje Paweł Rurak-Sokal. - W dobie internetu artyści się obnażają, ale to pułapka