• Informacje na temat:

  paweł sala

Artykuły na temat: paweł sala
 • "Klan": Paweł i Wiga wreszcie zostaną małżeństwem!

  Paweł (Tomasz Stockinger) i Wiga (Dorota Kamińska) złożą sobie małżeńską przysięgę w przeddzień świąt Bożego Narodzenia. Do wigilijnego stołu po raz pierwszy zasiądą obok siebie jako mąż i żona!

 • "Ida" nagrodzona w Rzymie

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego dostała nagrodę publiczności na zakończonym w niedzielę, 9 listopada, festiwalu polskich filmów CiakPolska 2014 w Rzymie. Na specjalnym pokazie zaprezentowano film "Miasto 44" Jana Komasy.

 • "Klan": Dramatyczny finał sezonu! Czy Paweł Lubicz umrze?

  Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) nie zdąży przysiąc Widze (Dorota Kamińska) dozgonnej miłości i wierności. Straci przytomność w trakcie składania oświadczenia o wstąpieniu w związek małżeński niemal dokładnie w chwili, gdy do sali ślubów wejdzie Barbara Milecka (Aldona Orman)

 • Oscar dla "Idy" w Muzeum Kinematografii w Łodzi

  Statuetkę Oscara, którą reżyser Paweł Pawlikowski przywiózł z Los Angeles za film "Ida", będzie można w weekend (7-8 marca) oglądać w łódzkim Muzeum Kinematografii. Oscar będzie prezentowany z innymi nagrodami na wystawie "#IdaTheFilm", która opowiada historię powstania filmu.

 • Plotki o rozstaniu Pawła Wilczaka i Joanny Brodzik były wyssane z palca? Tygodnik ujawnia prawdę!

  ...w towarzystwie sporo od niego młodszej blondynki. Fakt, że to właśnie ją – a nie Joannę – Paweł Wilczak zabrał do kina, wywołał prawdziwą burzę.  Dopiero po pewnym czasie okazało się, że aktorska para padła ofiarą niesprawdzonej plotki, o czym „Życie na gorąco” poinformowało jako pierwsze jesienią ubiegłego roku.  Reklamy dają im stałe dochody "Asia i Paweł są jedną z najszczęśliwszych par, jakie...

 • 2014: Rok sukcesów polskiego kina

  To wspaniały, ważny rok dla polskiego kina. Przemawiają za tym między innymi: wielki, międzynarodowy sukces "Idy" Pawła Pawlikowskiego, rekordowa popularność rodzimych filmów w kinach oraz popularyzowanie w USA arcydzieł polskiej kinematografii przez legendarnego twórcę, laureata Oscara Martina Scorsese.

 • Paweł Wilczak niedawno pojawił się z tajemniczą kobietą na premierze! Skomentował to!

  ...„Nie będę się tłumaczył!” - tymi słowami odpowiedział Paweł Wilczak (53 l.) na pytanie, kim była kobieta, z którą przyszedł na premierę. Widać, że emocje sięgają zenitu!

 • Agata Kulesza: Możemy być z siebie dumni!

  "Uważam, że mam ogromne szczęście" - mówi Agata Kulesza. Aktorka, której rolą w "Idzie" Pawła Pawlikowskiego zachwyca się cały świat, zaskoczy nas niebawem nową kreacją. W filmie "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza gwiazda wciela się w postać, która w niczym nie przypomina jej dotychczasowych kinowych bohaterek.

 • "Barwy szczęścia": Paweł wybudzi się ze śpiączki po nieudanej próbie samobójczej

  Paweł (Mateusz Rzeźniczak) wybudzi się śpiączki i od razu zapowie Marzenie (Anna Stela), która odwiedzi go w szpitalu, że wciąż ma zamiar się zabić!

 • Thanks Jimi Festival: Pamięci Jarka Śmietany

  Thanks Jimi Festival, w ramach którego odbywa się coroczna próba ustanowienia Gitarowego Rekordu Guinnessa, zainauguruje koncert dedykowany pamięci Jarka Śmietany - jednego z najwybitniejszych polskich gitarzystów.

Zdjęcia na temat: paweł sala
Wideo na temat: paweł sala
 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2929.

  Rusza proces Dominiki i Igora. Dominika każe się pobić Arlecie, by wzbudzić w Marysi większe współczucie. Jan próbuje wspierać córkę na sali sądowej. Nieoczekiwanie pojawia się biologiczna matka Marysi i Dominiki. Tymczasem Paweł wyznaje Melce miłość. Chce, by dała mu drugą szansę. Zszokowana Melka nie wie, którego kandydata wybrać. Radzi się Kingi. Wodnik, niezadowolony, że Melka wciąż widuje

Dyskusje na temat: paweł sala