• Informacje na temat:

  paweł śpiewak

Artykuły na temat: paweł śpiewak
 • Tomasz Lis oskarżony o antysemityzm! Idzie do sądu!

  ...felietonie na łamach "Newsweeka" oznajmił, że reakcja Polaków jest przesadzona i wynika z naszych "kompleksów" i "nabzdyczenia"! Tym samym jego tekst wywołał równie wiele emocji. Profesor Paweł Śpiewak, obecnie dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego, wprost określił Lisa mianem antysemity! "Uważam, że Tomasz Lis jest antysemitą. Ten tekst był świadomym i politycznie wykalkulowanym...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w trzeciej edycji?

  Trzecia edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadebiutuje na antenie Polsatu już w najbliższą sobotę, 7 marca. Zobaczmy, w kogo w pierwszym odcinku wcieli się jedna z uczestniczek show - Katarzyna Cerekwicka.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników 3. edycji show

  Nowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. To wszystko czeka nas w trzeciej odsłonie hitowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy już wszystkich uczestników 3. edycji programu Polsatu.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • Paweł Kukiz dziękuje: "Elity" nie dały rady

  Solowa płyta Pawła Kukiza "Siła i honor" uzyskała status złotej płyty. "Śpiewak sam nie jest. I za to państwu, z całego serca, dziękuję" - napisał z tej okazji do fanów wokalista.

 • Papież i muzyka

  Zmarły w sobotę, 2 kwietnia, Jan Paweł II potrafił docenić przejawy nowoczesnej sztuki i kultury. Papież w czasie trwania swojego pontyfikatu spotkał się z wieloma muzykami. A wizyta polskich tancerzy breakdance w Watykanie na stałe wpisała się w historię krajowej sceny hiphopowej.

 • Polska Susan Boyle?

  Niewidomy śpiewak, mistrz bigosu, szybujące garnitury i swingujący górnicy. Kolejne odcinki "Mam talent!" to niekończące się pasmo niespodzianek.

 • Mocne otwarcie Sacrum Profanum

  Brutalny, wręcz bolesny impuls do refleksji nad światem i nami samymi. Wieloznaczny i prowokacyjny. Taki jest właśnie "Król Lear" Pawła Mykietyna. Światowa premiera najnowszej kompozycji jednego z najbardziej cenionych polskich twórców zainaugurowała w niedzielę (9 września) 10. jubileuszową edycję festiwalu Sacrum Profanum. Dzieło zaprezentowała legendarna formacja Ensemble Modern pod kierownictwem Marka Mosia.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Skrzynecka zachwyciła!

  Katarzyna Skrzynecka wygrała program "Twoja twarz brzmi znajomo". W sobotę 26 kwietnia, o główną nagrodę walczyli z nią: Agnieszka Włodarczyk, Artur Chamski i Mariusz Totoszko. Aktorka okazała się jednak bezkonkurencyjna!

 • "Gramy zawsze na 100% mocy"

  Alternatywna formacja Plateau powróciła na rynek płytą "Mistrz tupetu i jego bezczelny cyrk", będącą drwiną z polskiego showbiznesu. Pochodził z niej hit "Igorek". O płycie było głośno zanim się ukazała, ponieważ na początku 2007 roku zespół ogłosił, że wyjeżdża w podróż wozem cyrkowym. a swoje wrażenia opisze na internetowym blogu. O tematyce płyty, godzeniu nauki z graniem muzyki oraz przyczynach nagrania przeróbki "Igorka" zespół opowiedział w rozmowie z Pawłem Kasą.