• Informacje na temat:

  paweł staliński walc

Artykuły na temat: paweł staliński walc
 • Monika Pyrek z Kryształową Kulą

  Tyczkarka Monika Pyrek wygrała 12. edycję "Tańca z Gwiazdami" . Zwyciężczyni otrzymała Kryształową Kulę i kluczyki do najnowszego Mercedesa klasy E-Coupe. Pyrek i tańczący w drugiej parze Paweł Staliński otrzymali maksymalne noty od jury. O wyniku zadecydowali widzowie programu.

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  Laureatami 12. edycji "Tańca z gwiazdami" zostali Monika Pyrek i Robert Rowiński. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zwycięska para zdobyła Kryształową Kulę, w pięknym stylu pokonując swych konkurentów, Pawła Stalińskiego i Izabelę Janachowską.

 • Maciek Jachowski zatańczył tylko raz

  ...został nagrodzony przez jury najwyższą notą w tym odcinku - 37 punktami. Wysokie oceny otrzymali również model Paweł Staliński i Izabela Janachowska za cha-chę. Jury zauważyło również potencjał(...) studia przedstawionych publiczności zostało 14 par. Panowie zaprezentowali się w walcu angielskim oraz w cha-chy. Panie wystąpiły w grupowej salsie przygotowanej przez Agustina Egurrolę. Jako pierwszy...

 • Kwaśnego pożegnanie z tańcem

  To nie był udany występ Marcina Kwaśnego i Niny Tyrki. W piątym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" para zatańczyła boso walca wiedeńskiego, który nie przypadł do gustu ani jurorom, ani widzom.

 • Odpadła faworytka "Tańca z gwiazdami"

  ..." - powiedziała do Edyty Górniak, Ivona Pavlović. Za rumbę Górniak otrzymała 40 punktów od jury. Piosenkarka uplasowała się na drugim miejscu w głosowaniu publiczności. Paweł Staliński i Izabela Janachowska(...)." - oceniła cha-chę Stalińskiego, Ivona Pavlović. Para za pierwszy taniec otrzymała 38 punktów od jury. Walc wiedeński w wykonaniu Stalińskiego nie pozostawił wiele do życzenia. "Mówiłem to i powtórzę, że...

 • "TzG": Oni już zwyciężyli

  Lekkoatletka, która zamieniła kolce na szpilki i model, który z wybiegu wskoczył na parkiet. Choć przyznają, że taniec był dla nich zagadką, dziś sprawia im radość.

 • "Taniec z gwiazdami" bez Gołoty

  ...zatańczył cha-chę i walca angielskiego. "Andrzej był fantastycznym partnerem. Mimo tego, że miał problemy i nie zawsze mu wychodziło, to jest naprawdę świetny gość. Jest pracowity i taki, który zawsze(...), znalazła się Monika Pyrek. Sportsmenka zatańczyła salsę oraz quick stepa, a Ivona Pavlović stwierdziła, że tyczkarka jest największym objawieniem tej edycji. Wielki stres towarzyszył Pawłowi Stalińskiemu...

 • Pożegnali się z "Tańcem..."

  W szóstym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Andrzej Deskur i Katarzyna Krupa. Para zatańczyła w niedzielę, 10 października, quickstepa i zdobyła zbyt mało punktów, aby zostać w programie.

 • Faworytka odpadła z "Tańca..."

  Z rywalizacji o Kryształową Kulę po raz pierwszy w historii programu odpadła para, która za swe tańce otrzymała od jury dwa razy po 40 punktów. W niedzielę, 14 listopada, z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki.

 • Gołota już nie zatańczy!

  Andrzej Gołota zakończył swoją przygodę z "Tańcem z gwiazdami". Popularny bokser i jego taneczna partnerka Magdalena Soszyńska-Michno odpali w niedzielę, 7 listopada, z programu.