• Informacje na temat:

  paweł wawrzecki ożenił się

Artykuły na temat: paweł wawrzecki ożenił się
 • Paweł Wawrzecki: Nigdy nie zostawiłbym córki samej

  Paweł Wawrzecki (69 l.) każdą wolną chwilę poświęca niepełnosprawnej córce Ani. Choć kobieta ma już 37 lat, aktor nie może zostawić jej samej. Ma wsparcie koleżanki po fachu, Lucyny Malec (53 l.), która także zajmuje się chorą pociechą.

 • Wawrzecki ma nową żonę

  Paweł Wawrzecki, aktor znany z ról w serial ach "Daleko od noszy", "Złotopolscy" i "Synowie", niedawno ożenił się po raz kolejny. Jego wybranką jest lekarka, mieszkająca w Stanach Zjednoczonych.

 • Paweł Wawrzecki: Razem na przekór złym wróżbom!

  Jak Pawłowi Wawrzeckiemu (67 l.) i jego ukochanej udaje im się połączyć dwa życia w jedno pomimo rozłąki?

 • Zrobił sobie przerwę od aktorstwa!

  Od czasu zakończenia zdjęć do seriali "Złotopolscy" i "Daleko od noszy" Paweł Wawrzecki bardzo rzadko pojawia się na ekranach. Aktor, który jeszcze niedawno grał w kilku produkcjach telewizyjnych jednocześnie, teraz - jak żartuje - odpoczywa od seriali!

 • Paweł Wawrzecki: Do Polski wraca dla córki

  Aktor bardzo ceni swoją prywatność. Informacja o tym, że drugi raz się ożenił, i to z mieszkającą w Stanach milionerką Izabellą Roman, przedostała się do mediów długo po ślubie. W walentynki para(...) w terminarzach, żeby się wyrobić - tłumaczy Paweł. Jest także inny, ważniejszy powód, dla którego nie decyduje się na przeprowadzkę. - Tutaj mam córkę, która potrzebuje stałej opieki - mówi aktor. Ania...

 • Paweł Wawrzecki bawił widzów do łez, ale w jego życiu rozgrywał się dramat

  Paweł Wawrzecki (65 l.) w swoim życiu przeszedł prawdziwe piekło. Ciężkie dzieciństwo, aresztowanie i stracenie ojca, choroba córki oraz śmierć pierwszej żony sprawiły, że teraz na wszystko patrzy inaczej i docenia każdą szczęśliwą chwilę.

 • Wawrzecki ożenił się z milionerką!

  Aktor na stare lata nie musi się martwić o swój byt...

 • Paweł Wawrzecki ożenił się

  Tego nikt się nie spodziewał. Aktor znany z seriali "Synowie" i "Złotopolscy" wziął potajemnie ślub. Gratulujemy - zatajenie takiej informacji w epoce wszędobylskich paparazzich jest nie lada sztuką!

 • Kotulanka w bardzo kiepskiej formie. Co się dzieje?

  ...się od Kotulanki. To wtedy ich związek przeszedł poważny kryzys. Choć para rozstała się, nadal utrzymywała poprawne relacje. Jednak wieść o tym, że Wawrzecki ożenił się z milionerką z USA(...) Sas-Uhrynowski wybrał lepsze życie w Kanadzie. Bez pieniędzy, bez pracy musiała stoczyć walkę o przetrwanie rodziny. Jej kolejne związki rozpadały się. Aż pojawił się kolega z teatru Paweł...

 • Zrobił sobie przerwę od aktorstwa!

  Od czasu zakończenia zdjęć do seriali "Złotopolscy" i "Daleko od noszy" Paweł Wawrzecki bardzo rzadko pojawia się na ekranach. Aktor, który jeszcze niedawno grał w kilku produkcjach telewizyjnych jednocześnie, teraz - jak żartuje - odpoczywa od seriali!

Dyskusje na temat: paweł wawrzecki ożenił się