• Informacje na temat:

  paweł wawrzecki wywiad

Artykuły na temat: paweł wawrzecki wywiad
 • Paweł Wawrzecki przeżywa trudne chwile po śmierci Agnieszki Kotulanki

  Paweł Wawrzecki (68 l.) musi mierzyć się z zarzutami na forach internetowych, że to on jest winny choroby alkoholowej Agnieszki Kotulanki (†61). Prawda wygląda jednak nieco inaczej...

 • Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka: Z upadku można się podnieść

  Wybitne aktorki - Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka. Pierwsza z nich przez pięć lat zmagała się z chorobą alkoholową. Dzięki modlitwie i sile woli wygrała. Druga ma przed sobą tę najtrudniejszą walkę.

 • Paweł Wawrzecki został sam z chorą córką. Jak im się żyje?

  Gdy zmarła jego żona, Paweł Wawrzecki (68 l.) został sam z chorą córką. Było mu bardzo trudno. Opieka nad Anią pochłaniała sporo czasu i energii. Dopiero gdy dziewczyna podrosła, trochę się zmieniło. Jednak aktor do dziś bardzo dba o swoje jedyne dziecko.

 • Paweł Wawrzecki: Mówią mi, że powinienem dostać Oscara

  4 lipca Paweł Wawrzecki odciśnie swoją dłoń na płycie Alei Gwiazd w Międzyzdrojach.

 • Paweł Wawrzecki samotny w Międzyzdrojach. Jego związek przechodzi kryzys?

  Blask fleszy, wiwatujący tłum fanów, rzesze kolegów i koleżanek ze środowiska artystycznego. Na taki dzień czeka się całe życie. W lipcu Paweł Wawrzecki (64), po 39 lat od aktorskiego debiutu, został(...) samolotem - twierdzi osoba z otoczenia Wawrzeckiego. - Żona Pawła jest doskonale zorientowana, jak ważne chwile w życiu zawodowym przeżywał. To bardzo dziwne, że nie zdecydowała się mu towarzyszyć - kwituje...

 • Zrobił sobie przerwę od aktorstwa!

  Od czasu zakończenia zdjęć do seriali "Złotopolscy" i "Daleko od noszy" Paweł Wawrzecki bardzo rzadko pojawia się na ekranach. Aktor, który jeszcze niedawno grał w kilku produkcjach telewizyjnych jednocześnie, teraz - jak żartuje - odpoczywa od seriali!

 • Paweł Wawrzecki ożenił się

  ...59-letni Paweł Wawrzecki, mimo iż od wielu lat jest związany z show-biznesem, bardzo rzadko pojawia się w prasie. Chroni swoją prywatność, nie obnaża się w wywiadach i nie wywołuje skandali. Także teraz udało mu się ukryć wielkie zmiany, jakie zaszły ostatnio w jego życiu. Jak informuje "Życie na gorąco", w tegoroczne Walentynki Paweł poślubił swoją partnerkę, na stałe mieszkającą w Stanach...

 • Przybylska żąda rozwodu

  Anna Przybylska wróciła na plan "Złotopolskich". Marylka, w której postać wciela się aktorka, przyleci z Anglii i poinformuje swojego męża Tomka (Piotr Szwedes), że... chce rozwodu!

 • Nowa żona Wawrzeckiego milionerką

  Znany m.in. z serial u "Złotopolscy", 59-letni Paweł Wawrzecki , 14 lutego, po kilku latach życia w pojedynkę, poślubił w Chicago Izabelę (56 l.). Jak się okazuje, nowa małżonka aktora jest... milionerką.

 • Międzyzdroje czekają na gwiazdy

  Około 100 gwiazd ekranu, sceny i estrady gościć będzie rozpoczynający się w czwartek Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Wydarzenie zainauguruje koncert "Kilar i film" poświęcony pamięci kompozytora.

Dyskusje na temat: paweł wawrzecki wywiad
 • Re: "Złotopolscy": Paweł Wawrzecki jest bardzo dumny z córki

  Przestańcie wypisywać głupoty . Czytałam już nie pamiętam czy wywiad, czy książkę Winiarskiej, w której wyjaśniała, że zrezygnowała z życia małżeńskiego i absolutnie całą siebie poświęciła dziecku. Zostawiła Pawłowi wolność w tych sprawach i nie ma do niego żalu, że ma inna kobietę, bo absolutnie bardzo dobrze wywiązuje się z obowiązków ojca. Nie rozeszli się tylko ze względu na dziecko. Przecież