• Informacje na temat:

  paweł wilczak i joanna brodzik z dziećmi

Artykuły na temat: paweł wilczak i joanna brodzik z dziećmi
 • "Nad rozlewiskiem": Joanna Brodzik i Paweł Wilczak świętują 15-lecie swego związku!

  Joanna Brodzik, którą wkrótce znów zobaczymy jako Małgosię Jantar w 6. serii mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", nie kryje, że w jej związku z Pawłem Wilczakiem, czyli niezapomnianym Markiem Zbieciem z "Na dobre i na złe", zdarzają się poważne spięcia...

 • Brodzik i Wilczak na planie

  To będą pracowite wakacje. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak zaczynają zdjęcia do nowych seriali . Ona - na Mazurach, on - w Warszawie.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak: Wszystko dla synów!

  .... Tego właśnie od lat chcieli dla siebie i swoich synów - 7-letnich bliźniaków Jasia i Franka - aktorzy Joanna Brodzik (43 l.) i Paweł Wilczak (50 l.). Życzyli sobie spokoju i anonimowości. Jeszcze 10(...) - kredyt we frankach na segment w Wilanowie, wysokie czesne bliźniaków w elitarnej szkole. Utrzymanie rodziny kosztuje. Po zakończeniu zdjęć do sagi "Nad rozlewiskiem", Joanna Brodzik weszła w produkcję...

 • Brodzik i Wilczak: Będzie ślub?

  Niedawno Joanna Brodzik spędzała całe dnie na planie serial u, a Paweł Wilczak zajmował się dziećmi. Teraz role się odwróciły. Aktor ma pełne ręce pracy, a artystka... ciasta, z którego lepi pierogi!

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak jednak się nie rozstali? Znajomi rzucają nowe światło na sprawę

  W mediach rozpętała się prawdziwa burza po publikacji zdjęć Pawła Wilczaka (53 l.) w towarzystwie tajemniczej kobiety. Czyżby ten widok oznaczał, że jego związek z Joanną Brodzik (45 l.) należy już do przeszłości? Prawdę wyjawili znajomi aktorskiej pary.

 • Jak gwiazdy chronią swoje dzieci?

  Jedni umawiają się na sesje zdjęciowe, pokazując pociechy, albo chodzą z dziećmi na bankiety. Inni wprost przeciwnie. Chronią prywatność maluchów.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak wrócą na plan serialu "Kasia i Tomek"?

  Zaskakujące wieści! Podobno stacja TVN szykuje się do wznowienia serialu „Kasia i Tomek”. W rolach głównych mieliby oczywiście wystąpić Joanna Brodzik (44 l.) i Paweł Wilczak (51 l.).

 • Co będzie? Sama jestem ciekawa!

  Kiedy zaczęła grać w serialu o kobietach znad rozlewiska, nie wiedziała, za co można kochać Mazury. Potem te okolice stały się wyjątkowe dla jej całej rodziny. Joanna Brodzik mówi, że spędziła tam z dziećmi trzy dobre lata. A teraz, gdy synowie podrośli, jest gotowa znowu rzucić się w wir pracy.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak: tygodnik dotarł do zaskakujących wieści o aktorskiej parze

  Choć Joanna Brodzik (44 l.) i Paweł Wilczak (51 l.) nie są małżeństwem, łączą ich synowie i... kredyt na dom. Gdy kłopoty się piętrzą, oboje potrafią wybuchnąć. Ale kiedy trzeba, wspierają się bez reszty. Oto dowód...

 • Rodzina to jej żywioł!

  Stanie na ślubnym kobiercu ze swoim byłym mężem?! Piękna aktorka rozpoczyna pracę na planie piątej serii "Rozlewiska".