• Informacje na temat:

  paweł wodecki syn zbigniewa

Artykuły na temat: paweł wodecki syn zbigniewa
 • Córka Zbigniewa Wodeckiego szczerze o ojcu. Poruszające wyznanie!

  W jego życiu najważniejsza była muzyka. Dopiero po latach Zbigniew Wodecki zrozumiał, że kariera ma sens, gdy posiada się rodzinę. O tym, jakim był ojcem, w przejmującym wywiadzie opowiedziała jego córka, Katarzyna Wodecka.

 • Ostatni wywiad Zbigniewa Wodeckiego! "Nie potrafię odmówić bliźniemu, nawet jeśli jedzie wódą"

  Był jednym z najbardziej wszechstronnych, utalentowanych i lubianych artystów. Zbigniew Wodecki (†67) kochał życie i swoją pracę. Zmarł 22 maja w jednym z warszawskich szpitali. Z "Rewią" rozmawiał kilka miesięcy temu.

 • Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego. Do Krakowa zjechały tłumy gwiazd!

  Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego (+67 l.) odbył się 30 maja w Krakowie. Msza święta odprawiona została w Bazylice Mariackiej, a ciało muzyka pochowano na Cmentarzu Rakowickim. Do Krakowa przyjechały tłumy fanów, przyjaciół, osób z pierwszych stron gazet, by godnie pożegnać słynnego artystę.

 • Zbigniew Wodecki

  Wodecki od dziecka związany był z muzyką, z wyróżnieniem ukończył Państwową Szkołę Muzyczną II st. w Krakowie. Związany był z orkiestrą symfoniczną Pierwszego Radia i Krakowską Orkiestrą Kameralną, współpracował także z kabaretami " Piwnica pod Baranami" i " Anawa" . W 1972 zadebiutował jako piosenkarz na festiwalu w Opolu. Odniósł sukcesy na wielu festiwalach ( Rostock , Praga , Słoneczny...

 • Zbigniew Wodecki trzy lata zwlekał z ważnym zabiegiem

  Choroba wieńcowa postępuje. Trzeba operować - naciskał Zbigniewa Wodeckiego (67 l.) znany warszawski kardiochirurg. Kilka dni temu wokalista w ciężkim stanie trafił do jednego z warszawskich szpitali, prosto na oddział intensywnej terapii. Jak czuje się dziś?

 • Zbigniew Wodecki o żonie: Gdyby nie tryb mojej pracy, pewnie byśmy się pozabijali

  ...charakteryzatorką, Katarzyna (42 l.) ukończyła liceum plastyczne i produkcję filmową, a syn Paweł (40 l.) pracuje jako rehabilitant. Z.W.: - Sięgały po instrumenty, ukończyły nawet tę samą szkołę muzyczną(...)Na pierwszy rzut oka Zbigniew Wodecki (65) to okaz zdrowia. Niestety to nie do końca prawda. Artysta zmaga się z poważnymi chorobami. Na szczęście wciąż może występować. W show-biznesie coraz...

 • Był złym ojcem

  .... Żyją tak od lat i wszystkim jest z tym dobrze" - dodaje. Po narodzinach w 2002 roki wnuczki, konto Zbigniewa Wodeckiego jest do dyspozycji syna i synowej. Mają oni własną kartę i mogą korzystać(...)Zbigniewa Wodeckiego (58 l.), jurora w programie "Taniec z gwiazdami" zaczęły na starość dręczyć poważne wyrzuty sumienia. Wyznał on bowiem na łamach prasy kolorowej, że w młodości popełnił wiele...

 • Rock-opera "Krzyżacy": Czegoś takiego nie było

  - Tego jeszcze nie było - zgodnie zapowiadają twórcy "Krzyżaków", reklamowanych jako "pierwsza od wielu lat polska rock-opera". Premierowy pokaz odbędzie się w czwartek (30 grudnia), w Sali Kongresowej w Warszawie.

 • Wystartował "Taniec z gwiazdami"

  W niedzielę, 5 września 2010 roku, rozpoczęła 12. edycja "Tańca z gwiazdami". W pierwszym odcinku z tanecznego show odpali Maciej Jachowski, znany z serial u "M jak miłość" i Janja Lesar.

 • Wielkanoc przed telewizorem

  Widzowie podczas Świąt Wielkiej Nocy mogą spodziewać się specjalnych wydań ulubionych programów, seriali a także sporo filmów i muzyki. Jaką ofertę przygotowały stacje?

Wideo na temat: paweł wodecki syn zbigniewa
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jan Paweł II. Szukałem Was...

  "Jan Paweł II. Szukałem Was..." to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii. W produkcji zostały użyte unikalne materiały archiwalne z Janem Pawłem II pochodzące ze zbiorów...