• Informacje na temat:

  paweł z kogel mogel

Artykuły na temat: paweł z kogel mogel
 • Mikołaj Roznerski dostał rolę w "Kogel-Mogel 3". Kogo zagra?

  Trwają prace nad trzecią częścią hitu "Kogel-Mogel". Premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2019 roku. Kogo zobaczymy w obsadzie?

 • Grażyna Błęcka-Kolska i Dariusz Siatkowski: Role ich życia

  Zarówno dla Grażyny Błęckiej-Kolskiej, jak i dla Dariusza Siatkowskiego role Kasi i Pawła w komedii "Kogel-mogel" i jej drugiej części - "Galimatias" - były rolami życia.

 • Gwiazdy "M jak miłość" w "Koglu-moglu 3"!

  Jak zamienić pomidor w broń masowego rażenia? Kto sypia z Szakirą? I kto morduje we wsi krasnoludki? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w nowej, zwariowanej komedii Ilony Łepkowskiej "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3"!, która do kin trafi już 25 stycznia.

 • Pogrzeb córki Grażyny Błęckiej-Kolskiej

  W rodzinnym mieście Grażyny Błęckiej-Kolskiej - Łasku - odbył się dziś pogrzeb tragicznie zmarłej córki aktorki.

 • Ilona Łepkowska: Nie muszę być najbogatsza na cmentarzu

  Ilona Łepkowska (63 l.) pracuje nad trzecią częścią filmu "Kogel-Mogel". Jak mówi, robi to wyłącznie dla przyjemności. W dziedzinie serialu "osiągnęła już wszystko" i nie musi się z nikim ścigać.

 • Sylwester i Nowy Rok przed telewizorem

  W ostatnią noc 2010 roku muzyczny bój o widza tradycyjnie stoczą Dwójka i Polsat - obie stacje na swoich antenach będą transmitować duże imprezy plenerowe. Pozostałe kanały w Sylwestra stawiają głównie na filmy, których nie zabraknie także w Nowy Rok.

 • Tragedia Grażyny Błęckiej-Kolskiej trwa!

  Grażyna Błęcka-Kolska, aktorka znana z filmów "Kogel-mogel", "Jasminum" czy "Jańcio Wodnik" oraz seriali "M jak miłość", "Ojciec Mateusz" czy "Głęboka woda", uległa wypadkowi samochodowy. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, podczas zderzenia zginęła natomiast córka artystki. Aktorka nie przypomina sobie chwili wypadku. Policja wciąż poszukuje świadków.

 • Weekend przez telewizorem? Co wybrać?

  W sobotę i niedzielę, oprócz transmisji z 48. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, na ekranach parę ciekawych filmowych propozycji. Zobaczymy m.in komedie "Dwóch gniewnych ludzi" i "Okrucieństwo nie do przyjęcia" oraz wojnę na dwa sposoby - w kolejnej odsłonie sagi George'a Lucasa "Gwiezdne wojny" i komedii obyczajowej o konflikcie na linii synowa-teściowa.

 • Wciąż kocham Pawła

  Zdradzamy, że widzowie będą świadkami tej rozmowy w 730. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 9 marca). Gdy do niej dojdzie, Madzia nie będzie jeszcze wiedziała o wyjeździe Majki Chojnackiej (Laura Samojłowicz) i jej rozstaniu z Pawłem Zduńskim (Rafał Mroczek). Kinga zrobi kogel-mogel i pokaże przyjaciółce zaproszenie na ślub swojego szwagra. " Nie mów o tym nikomu, ale ja wciąż kocham Pawła...

 • Grażyna Błęcka-Kolska miała wypadek. Nie żyje jej córka!

  Do zdarzenia doszło 24 lipca na ulicy Sobieskiego we Wrocławiu. Aktorka, znana z filmów Jana Jakuba Kolskiego i komedii "Kogel-Mogel", była w drodze na festiwal T-Mobile Nowe Horyzonty. Jak mówi "Gazecie Wrocławskiej" Paweł Petrykowski z dolnośląskiej policji, 52-latka straciła panowanie nad samochodem, uderzyła w latarnię i znak drogowy, w wyniku czego auto wypadło z drogi na pole...

Zdjęcia na temat: paweł z kogel mogel
Dyskusje na temat: paweł z kogel mogel
 • Re: Paweł Królikowski (Kusy)

  Miałam przyjemność statystowania w filmie Kogel-mogel,w jednej za scen siedziałam w ławce z gościem o najbardziej niebieskich oczach jakie widziałam,to był Paweł Królikowski,od tego czasu mam do niego sentyment,a w serialu gra bardzo dobrze,pozdrawiam