• Informacje na temat:

  paweł z pierwszej miłości

Artykuły na temat: paweł z pierwszej miłości
 • Nowy Paweł w „Pierwszej miłości”

  Kim jest tajemniczy Paweł? Jak na przeciętnego dwudziestoparolatka wiele przeżył. Jako niemowlę został zostawiony w "Oknie Życia" i nigdy nie dowiedział się, kim byli jego rodzice. Wychował się w domu dziecka. Marzył, by mieć kogoś, na kogo mógłby zawsze liczyć, kogoś, kto bezinteresownie służyłby radą i wsparciem. Ponieważ jednak nikogo takiego nie spotkał, z czasem sam stał się taką...

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  ..."Więc obejmij mnie, dobry Wrocławiu..." Akcja "Pierwszej miłości" rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym wątkiem przez lata były miłosne perypetie Marysi (Anety Zając) i Pawła (Mikołaja(...) robi! Do tej pory w "Pierwszej miłości" zagrało już ponad 2 tysiące aktorów. W postaci, które są z widzami od samego początku wcielają się: Aneta Zając (Marysia Radosz), Maria Pakulnis (Aneta...

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • "Pierwsza miłość": Lubi zmiany

  Michał Malinowski obiecuje, że u Norberta z "Na Wspólnej" sporo będzie się działo. A od niedawna aktor gra także rolę Pawła w "Pierwszej miłości".

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Film dla fanów "Pierwszej miłości"

  Premierę filmu zaplanowano na 25 grudnia (środa) o godz.12 (tuż przed odcinkiem "Pierwszej miłości"). Tematem godzinnego filmu jest podwójne wesele w Wadlewie, które było głównym wątkiem odcinków "Pierwszej miłości", wyemitowanych w Polsacie we wrześniu 2013.   Przypomnijmy. Po raz pierwszy w historii całego Wadlewa, mieszkańcy mieli okazję świętować podwójne wesele. Z powodu braku dogodnych...

 • "Gwiazdy": Kidawa-Błoński kręci film o śląskim piłkarzu Janie Banasiu

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego. Scenariusz jest inspirowany życiem śląskiego piłkarza Jana Banasia. Grają w nim m.in. Magdalena Cielecka, Paweł Deląg i Mateusz Kościukiewicz, jako odtwórca głównej roli.

 • "Rolnik szuka żony": Ciężarna Martyna, żona Pawła, pochwaliła się zdjęciem z brzuchem

  Paweł Szakiewicz (31 l.) wziął udział w "Rolnik szuka żony", lecz w programie nie znalazł miłości. Jakiś czas później związał się z sąsiadką, Martyną. Dziś para jest już po ślubie i niebawem powita na świecie pierwszego potomka. Żona rolnika pochwaliła się zdjęciem z ciążowym brzuchem.

 • BAFTA: "Ida" nominowana!

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu dzieł nominowanych do tegorocznej nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny - podaje w piątek, 9 stycznia, brytyjska prasa.

Zdjęcia na temat: paweł z pierwszej miłości
 • Anna i Paweł z "Pierwszej miłości"
 • Mikołaj Krawczyk, czyli Paweł Krzyżanowski z "Pierwszej miłości"
 • Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk, czyli Marysia i Paweł z "Pierwszej miłości", tu jeszcze jako para, często szokowali stylizacjami. Tym razem przesadzili ze wszystkim - makijaż Anety, opalenizna, fryzury - dały efekt groteski.
Dyskusje na temat: paweł z pierwszej miłości