• Informacje na temat:

  paweł z serialu na wspólnej

Artykuły na temat: paweł z serialu na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Syn Doroty Szelągowskiej zagra w serialu!

  Antoni Sztaba już niebawem zagra w młodzieżowym wątku w serialu "Na Wspólnej". Sprawdźcie szczegóły!

 • Paweł Domagała: Zięć Andrzeja Grabowskiego

  O przychylność przyszłego teścia walczył dłużej niż o miłość jego starszej córki.

 • ​"Klan": Wojciech Wysocki wrócił do serialu po sześcioletniej przerwie

  Wspólnej". Niedawno twórcy najdłużej emitowanej polskiej telenoweli przypomnieli sobie o nim i wpadli na pomysł, by... wskrzesić Marczyńskiego. Ponownie zobaczymy go w Elmedzie w 3509. odcinku sagi(...) Marczyński zrujnuje swej byłej żonie życie? Jak na jego pojawienie się w Warszawie zareaguje były wspólnik, czyli Paweł Lubicz? Odpowiedzi na te pytania poznamy już na początku września.

 • Joanna Jabłczyńska: Ekipa "Na Wspólnej" to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od 12 lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • "Na Wspólnej": Marta straci dziecko?!

  Co wydarzy się 2838. odcinku serialu?

 • Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa

  Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa. Przyznaje, że gdyby otrzymał ciekawą propozycję, to równie dobrze odnalazłby się na planie filmu, jak i na planie serialu. W oczekiwaniu na propozycje pracuje nad wspólnym projektem z Joanną Brodzik. Po tym, jak jego partnerka wróciła do pracy po sześcioletniej przerwie, Wilczak poświęcił się także opiece nad ich synami.

 • ​Nowość w jesiennej ramówce Polsatu! Gwiazdy w obsadzie serialu

  ...- Porażka to kolejny krok do zwycięstwa*. O tym, jak wiele prawdy jest w tych kilku słowach świadczą losy bohaterek nowego serialu "Zawsze warto", który od września wyemituje Polsat. Trzy kobiety, jeden przypadkowy wieczór, którego dramatyczny finał jest początkiem ich wspólnej historii.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak: Znów razem?

  To zapowiadało się na największą sensację nadchodzącej wiosny! Para w życiu miała stanąć razem przed kamerą i zagrać w nowym serialu komediowym TVN-u. Czy rzeczywiście tak się stanie?

 • "Na Wspólnej": Aktorka niefanatyczna

  Ostatnio rzadko pojawia się na dużym ekranie, za to na małym króluje od lat. Czy Weronika z „Na Wspólnej” zdążyła już stać się jej alter ego?

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

Zdjęcia na temat: paweł z serialu na wspólnej
Wideo na temat: paweł z serialu na wspólnej
 • "Pod wspólnym niebem": Zwiastun serialu

  Serial komediowy, opowiadający o perypetiach dwóch kompletnie różniących się rodzin, które nieoczekiwanie są zmuszone mieszkać pod jednym dachem. W nowoczesnym salonie warszawskiego loftu Dżesika Piasecka zaleca się do Romana Monteckiego, kiedy znienacka zjawia się z uczelni jego ojciec, Andrzej Montecki. Dżesika od pewnego czasu jest życiową partnerką swego byłego wykładowcy. Andrzej oznajmia, że znalazł najemców na ich loft, co zapewniłoby spłatę długów rodziny Monteckich i pieniądze na...

 • Jan Paweł II. Szukałem Was...

  "Jan Paweł II. Szukałem Was..." to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii. W produkcji zostały użyte unikalne materiały archiwalne z Janem Pawłem II pochodzące ze zbiorów...

 • Jan Paweł II. Szukałem Was...

  "Jan Paweł II. Szukałem Was..." to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii. W produkcji zostały użyte unikalne materiały archiwalne z Janem Pawłem II pochodzące ze zbiorów...

Dyskusje na temat: paweł z serialu na wspólnej
 • Re: "Na Wspólnej": Zdrada, aresztowanie i... śmiertelne pobicie?!

  Sukces tego serialu polega na tym że jest on emitowany 10 + 5 minut dziennie w przerwie między dwudziestominutowymi reklamami.

 • Re: "Na Wspólnej": Żaneta rozwiązuje problem Wojtka i Mira!

  Nie pierwszy raz jest taka sytuacja, że daną postać po jakimś czasie gra zupełnie inny aktor. Np. biologicznego ojca Antosi grał pierwotnie Paweł Deląg. Potem w roli Sebastiana Petrusa zobaczyliśmy innego aktora. Nie dotyczy to tylko tego serialu.

 • Re: "Na Wspólnej": Dramat Ewy. Radek okaże się pomyłką!

  Sama lepiej uważnie oglądaj,jak piszesz komentarze,zdradził ją wcześniejszy partner grany przez Rafała Cieszyńskiego,postać Paweł Woliński.Nie wiedziałem,że wszystko trzeba pisać dosłownie,że poprzedni partner ją zdradził i miał problemy z sercem,fanka serialu za którą się uważasz,powinna się tego domyśleć.

 • Re: "Na Wspólnej": Prześladowca Kingi - odnaleziony!

  Nie jęczeć, jest serial to się ogląda. Myślicie że za PO będą Was raczyć sielanką i pogodnym nastawieniem do życia ? Nie, będą wciskać do tych tępych łbów horror i dramat, abyście tylko patrząc na życie innych pomyśleli " oj , to moje wcale nie jest aż takie kiepskie". Ludzie a już zwłaszcza Polacy lubią aby inni mieli gorzej, skoro tym w serialu jest tak tragicznie to my chodzimy podbudowani

 • Re: Paweł odkrywa, że bije w nim serce Janusza!

  SKOK W CZASIE!!!!!!!!!!!! Kolejny błąd w serialu Na Wspólnej, to skok w czasie. Bodajże w odcinku 1760 , Emilka, mówi,że nie będzie zdawać ustej matury ustnej, tak więc w serialu jest obecnie maj 2012 r., z kolei w odcinku 1764, w rocznicę widać date 02.10.