• Informacje na temat:

  paweł żuchowski

Artykuły na temat: paweł żuchowski
 • Wspaniałe wieści od Gortata! To już oficjalne!

  Marcin Gortat (34 l.) nie rzuca słów na wiatr. Chciał Amerykanina, który zje kaszankę zasmażaną z jajkiem, dostał go - teraz, odpowiadając na propozycję korespondenta RMF FM Pawła Żuchowskiego, wpłaca pieniądze na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci!

 • Roman Polański stawił się w prokuraturze. "Areszt jest zbędny"

  Roman Polański pojawił się w krakowskiej prokuraturze w sprawie amerykańskiego wniosku. Po przesłuchaniu prokurator uznał, że areszt jest zbędny - dowiedział się dziennikarz RMF FM.

 • Cyrwus rozstawia dzieci po kątach

  Błęcka-Kolska) oraz córką Jusią (Paulina Komenda). Umówili się tutaj z Piotrkiem (Bartosz Żuchowski), który wraca ze studiów w Stanach. Marcin jest rozentuzjazmowany. Chce wdrożyć syna w zarządzanie(...) rad, kontrolowania. Przyznaje, że bardziej odpowiada mu rodzicielska miłość na odległość. Marta z kolei wyznaje, że jej związek z Kubą (Paweł Tomaszewski) zniszczyła ingerencja teściowych. Podczas...

 • Janusz Kamiński: Po trzeciego Oscara

  Janusz Kamiński w rozmowie z korespondentem RMF FM Pawłem Żuchowskim przyznaje, że bardzo się cieszy z nominacji do Oscara za zdjęcia do "Lincolna".

 • Holland: Film o Wałęsie ma szanse na Oscara

  - Myślę, że 'Wałęsa' ma szansę na pewno - dużą szansę dostać się na krótką listę - do tej dziewiątki wybranych przez komisję filmów. A potem zobaczymy, ale też nie będzie dziwne jeżeli się nie dostanie. To jest w tej chwili trochę konkurs na pograniczu loterii - mówi Agnieszka Holland.

 • Oscarowa gala nie w Hollywood?

  Zamiast Kodak Theatre - Nokia Theatre. I nie Hollywood, a centrum Los Angeles. W związku z zamieszaniem związanym z upadłością firmy Kodak i reklamowym sporem związanym z oscarową galą może się okazać, że Fabryka Snów straci najbardziej rozpoznawalną imprezę na świecie.

 • "W ciemności" coraz bliżej Oscara!

  "W ciemności" Agnieszki Holland przeszło do kolejnej tury głosowania przed nominacjami do Oscara. Akademia Filmowa poinformowała o wyborze tak zwanej krótkiej listy w kategorii najlepszego obrazu nieanglojęzycznego. Znalazło się na niej 9 obrazów z 63 zgłoszonych przez różne kraje.

 • Oscary błyszczą 24-karatowym złotem

  Statuetki Oscarów są już w Los Angeles. Na dwa tygodnie przed ceremonią rozdania najważniejszych filmowych nagród samolot ze specjalnymi pasażerami na pokładzie, Oscarami właśnie, wylądował w Mieście Aniołów. A przyleciał z Chicago, gdzie każdego roku jedna z tamtejszych firm przygotowuje statuetki dla Amerykańskiej Akademii Filmowej.

 • Fryderyki poważne i jazzowe

  Pianista Rafał Blechacz oraz muzyk jazzowy Piotr Wojtasik zostali uhonorowani w poniedziałek najważniejszymi polskimi nagrodami muzycznymi - Fryderykami 2008. Otrzymali po dwie statuetki.

 • Jennifer Aniston ma swoją gwiazdę

  Amerykańska aktorka Jennifer Aniston odsłoniła w czwartek, 22 lutego, swoją gwiazdę w Alei Sław. Gwiazda karierę rozpoczęła w latach 90. od roli Rachel w uwielbianym na całym świecie serialu "Przyjaciele".