• Informacje na temat:

  pawlak magdalena

Artykuły na temat: pawlak magdalena
 • Demolka

  ...), Maciej Cymorek (Miłosz), Ireneusz Czop (Tomasz), Maria Góralczyk (pielęgniarka), Natalia Rybicka (Aneta), Magdalena Turczeniewicz (dr Mróz), Bartosz Porczyk (Robert), Marcin Sianko, Marek Włodarczyk (Darek), Katarzyna Sawczuk (Nadia), Katarzyna Bieniek (Joanna), Paulina Janczak (pielęgniarka), Marzena Pawlak (pielęgniarka)

 • W teatrze i filmie grała podczas studiów w PWST w Krakowie (debiut na pierwszym roku rolą Isi w "Weselu"), w której od 1990 roku prowadzi zajęcia. Od 1973 roku aktorka Teatru Starego w Krakowie. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1971 roku w filmie "150 na godzinę". Później zagrała wiele różnorodnych ról w blisko 60-ciu filmach i serial ach filmowych: wnuczkę Kargula i Pawlaka w "Nie ma mocnych...

 • Jesienne nowości serialowe

  Szymańskiej (Magdalena Różczka), chirurga naczyniowego ze stołecznego szpitala.  Operując matkę dyrektorki toruńskiej kliniki Elżbiety Bosak (Danuta Stenka), Alicja zrobi na niej takie wrażenie, że... dostanie(...) Wojtek (Lesław Żurek), lecz ich randka kończy się fatalnie. Czy jest szansa na uratowanie tej znajomości? Z kolei przeciwieństwem Zuzy jest Anka (Magdalena Stużyńska), puszysta kura domowa...

 • Karolak producentem muzycznym

  ...zespołu, który Darek ponownie weźmie pod swoje skrzydła" - zdradza producentka Justyna Pawlak. Druga seria "39 i pół" zapowiada się ciekawiej i bardziej zabawnie niż pierwsza - twierdzą zgodnie twórcy(...) Andersz, Dorota Deląg, Krzysztof Stelmaszyk, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Zawadzka i Leonard Pietraszak. Zdjęcia będą trwały do końca roku, serial pojawi się na antenie TVN wiosną 2009 roku.

 • Karolak producentem muzycznym

  12 sierpnia, po kilkumiesięcznej przerwie i intensywnych pracach scenariuszowych do drugiej serii, twórcy "39 i pół" z radością wrócili na plan zdjęciowy.

 • Świat się śmieje w Lubomierzu

  Lubomierz już po raz szósty stanie się stolicą komedii. Podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komediowych, który rozpocznie się 9 sierpnia, widzowie obejrzą tytuły, które zostały uznane za najśmieszniejsze komedie sezonu 2001/2002. Festiwal uświetni obecność wielu polskich aktorów. Impreza zakończy się 11 sierpnia.

 • Festiwal Filmowy w Gdyni od 15 września

  13 filmów, w tym sześć premier, znalazło się w konkursie głównym 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni. O Złote Lwy powalczą m.in. "Miasto 44" w reż. Jana Komasy i "Obywatel" w reż. Jerzego Stuhra. Laureatem Platynowych Lwów został w tym roku Sylwester Chęciński.

 • Wybierz Ikony Polskiego Filmu!

  Weź udział w plebiscycie Ikony Polskiego Filmu, organizowanym przez INTERIA.PL wspólnie z Telewizją Polską. Wybierz amanta, amantkę oraz kultową scenę i wygraj wspaniałe nagrody!