• Informacje na temat:

  pawlak młody

Artykuły na temat: pawlak młody
 • "M jak miłość": Uwielbiana babcia

  ...sierżant Danuta Pawlak z "Rzeczpospolitej babskiej". Występowała też w kilku warszawskich teatrach, związana była z kabaretem "Dudek", o czym z pewnością opowie w programie syn Edwarda Dziewońskiego, Roman(...) z dziewczynkami, które wydoroślały na moich oczach, a Mateusz (Krystian Domagała) którego znam od niemowlaka, zawsze całuje mnie na powitanie, podobnie jak bracia Mroczkowie. Ze wszystkimi młodymi mam...

 • Słynny duet z "Nad Niemnem": Jak potoczyły się ich losy?

  Po premierze ich drogi rozeszły się na 27 lat.

 • "Nad Niemnem": Niespodziewana miłość

  ...i film. - Znaleziono idealne miejsce - wspominała w jednym z wywiadów Iwona Katarzyna Pawlak, która wcieliła się w postać Justyny Orzelskiej. - Okazało się, że Bug jest podobny do Niemna. Cała okolica(...) Piotr Dzięcioł, producent "Nad Niemnem". - Przesłuchania trwały dość długo, ale efekty były zadowalające - dodał. Rola Justyny Orzelskiej przypadła Iwonie Katarzynie Pawlak. Co ciekawe, ten debiut...

 • Gdynia 2014: Złote Lwy dla filmu "Bogowie"

  Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" został nagrodzony Złotymi Lwami dla najlepszego polskiego filmu na zakończonym 39. festiwalu w Gdyni. Za najlepszych aktorów uznano Zofię Wichłacz i Tomasza Kota, za reżysera - Władysława Pasikowskiego za film "Jack Strong".

 • Linda jak Clint Eastwood?

  ...we wzajemny szacunek, a nawet sympatię. W śledztwach pomaga Kaszowskiemu również Młody, aspirant, grany przez Cezarego Łukaszewicza. - Młody, czyli Jacek, jest w zespole od niedawna. Kaszowski jest dla niego autorytetem. A prywatnie to wielka frajda móc zagrać z Bogusławem Lindą - przyznał Cezary Łukaszewicz. W serialu zagrają także: Gabriela Muskała (policjantka Monika), Sebastian Pawlak...

 • 20. rocznica śmierci Wacława Kowalskiego

  Niezapomniany Pawlak z "Samych swoich" i dozorca Popiołek z serialu "Dom" - to filmowe role, którymi Wacław Kowalski podbił serca polskiej publiczności. W środę, 27 października, przypada 20. rocznica śmierci aktora.

 • Cichopek nie będzie "aktorką"?

  Katarzyna Cichopek, Michał Koterski, Marcin i Rafał Mroczkowie oraz wiele innych, młodych gwiazd może niedługo stracić prawo do korzystania z tytułu aktora. Stanie się tak, jeśli wejdzie w życie projekt ustawy przygotowany przez PSL, do którego dotarł serwis internetowy tvp.info.

 • "Paradoks": Linda jak Clint Eastwood?

  W Łodzi trwają zdjęcia do nowego serialu sensacyjno-kryminalnego TVP2 "Paradoks" w reżyserii Grega Zglińskiego i Borysa Lankosza. Jeden z 13 odcinków serialu wyreżyseruje też scenarzysta Igor Brejdygant.

 • "Paradoks", czyli Linda w serialu

  W czerwcu rozpoczęły się w Łodzi zdjęcia do nowego serialu TVP2 "Paradoks". W roli głównej występuje Bogusław Linda. Produkcję reżyserują Greg Zgliński i Borys Lankosz oraz scenarzysta Igor Brejdygant.

 • Dżem: Wspominając Bergera

  Warsztatami muzycznymi rozpoczął się w Kaliszu III Festiwal Muzyczny im. Pawła Bergera "Gramy nad Prosną". Na finał trzydniowego festiwalu (3-5 września) zagra Dżem - zespół którego klawiszowcem był tragicznie zmarły muzyk.

Wideo na temat: pawlak młody
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Mama i ja

  Młody wynalazca (Seth Rogen) i jego matka (Barbra Streisand) wyruszają w biznesową podróż po Stanach Zjednoczonych.

 • Pudłaki

  Urocza animacja dla całej rodziny zrealizowana na podstawie noweli Alana Snowa. Młody chłopiec stara się ocalić miasto przed nikczemnym spiskiem.