• Informacje na temat:

  pawlikowska o cejrowskim

Artykuły na temat: pawlikowska o cejrowskim
 • Beata Pawlikowska zatrzymana na lotnisku!

  Beata Pawlikowska (52 l.) z małżeństwa z Cejrowskim wyniosła przede wszystkim zamiłowanie do podróży w najdalsze zakątki świata.  Podróżniczka ma również niebywałą smykałkę do interesów. Książek(...) warszawskim Okęciu spotkała ją jednak bardzo nieprzyjemna sytuacja. Pawlikowska została bowiem zatrzymana przez służby, gdyż posądzono ją o przemyt narkotyków!  Ostatnio opowiedziała o tym zdarzeniu...

 • Beata Pawlikowska: Uzależniona od ludzi i substancji

  Beata Pawlikowska, znana dziennikarka, pisarka i podróżniczka, uważa, że najważniejsze w życiu, abyśmy uświadomili sobie, jacy tak naprawdę jesteśmy. Bo to, co wiemy o sobie teraz, to najczęściej iluzja. Podróżniczka i pisarka czuje się szczęśliwa, choć w życiu musiała zmagać się z różnymi doświadczeniami.

 • Monika Jarosińska oburzona książką Pawlikowskiej!

  Beata Pawlikowska (51 l.) postanowiła teraz "leczyć z depresji", czym rozsierdziła środowisko medyczne oraz koleżanki z show-biznesu!

 • Wojciechowska czy Cejrowski?

  "Kobieta na krańcu świata" i "Boso przez świat" - dwa programy podróżnicze i dwa różne sposoby na życie. Czyli co łączy, a co dzieli Martynę Wojciechowską i Wojciecha Cejrowskiego?

 • Zakochana Beata Pawlikowska pozuje w ultrakrótkiej mini

  Beata Pawlikowska (52 l.) po 13-letniej "niewoli" z Wojciechem Cejrowskim w końcu odnalazła szczęście. Jej nowym partnerem jest prawnik z Nowego Jorku, Danny. Para poznała się podczas jednej z podróży. Ostatnio zakochani pojawili się razem na urodzinach Radia Kolor. Podróżniczka wyglądała radośnie, prezentując fotoreporterom swoje zgrabne nogi.

 • W tak pięknych okolicznościach przyrody

  Jesienią pojawi się w telewizji wiele nowych programów przyrodniczo-podróżniczych. Telewidzowie kochają tego typu programy, dlatego cieszy, że będzie ich więcej.

 • Beata Pawlikowska zakochana! Oto następca Wojciecha Cejrowskiego. Będzie ślub?

  Beata Pawlikowska (51 l.) twierdziła, że największe szczęście dają jej samotne podróże. Przekorny los sprawił, że spotkała drugiego obieżyświata. I zupełnie straciła dla niego głowę...

 • Beata Pawlikowska: Byłam dla siebie najgorszym wrogiem!

  Narkotyki, anoreksja, gwałt, próba samobójcza, brak miłości, koszmarne małżeństwo. Jak Beata Pawlikowska (50 l.) zdołała to przetrwać i odnaleźć spokój?

 • Wojciech Cejrowski zdradził, kim był jego ojciec!

  Wojciech Cejrowski (52 l.) pilnie strzeże swojego życia prywatnego...

 • Wojciech Cejrowski: Boso, ale z milionami na koncie!

  ..., podróżniczka Beata Pawlikowska. Dlaczego za niego wyszła?  Ona sama chyba tego nie rozumie: mówi, że nie planowała małżeństwa. Ślub kościelny wzięła, bo on tego chciał. Poznali się w pracy, w Radiu Kolor...

Zdjęcia na temat: pawlikowska o cejrowskim
Wideo na temat: pawlikowska o cejrowskim
 • Kobieta z Piątej Dzielnicy

  Nowy film twórcy "Lata miłości", Pawła Pawlikowskiego, stanowi ekranizację powieści Douglasa Kennedy'ego. Ten rok zdecydowanie nie należał do Toma Ricksa (Ethan Hawke). Po głośnym skandalu z jego udziałem, w krótkim czasie traci lukratywną posadę na amerykańskim uniwersytecie, a także odchodzą od niego żona i córka. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy zmienić swoje życie, nie mógł trafić na lepszy moment by to zrobić. Tom ucieka do Paryża, by w cieniu francuskich bulwarów...