• Informacje na temat:

  pawlikowska podróżniczka

Artykuły na temat: pawlikowska podróżniczka
 • Beata Pawlikowska: Wzięłam ślub sama ze sobą

  Beata Pawlikowska (54 l.) wyjawiła, jaki jest jej stosunek do małżeństwa.

 • Beata Pawlikowska "uwięziona" w Indiach

  Znana dziennikarka i pisarka Beata Pawlikowska po raz kolejny zdecydowała się odwiedzić Indie. Z jej najświeższego wpisu na tablicy Facebooka dowiadujemy się, że żądna przygód podróżniczka została... "uwięziona" w Kalkucie przez organizatorów kursu medytacji.

 • Monika Jarosińska oburzona książką Pawlikowskiej!

  Beata Pawlikowska (51 l.) postanowiła teraz "leczyć z depresji", czym rozsierdziła środowisko medyczne oraz koleżanki z show-biznesu!

 • Pawlikowska o piśmie i tatuażach

  Znana podróżniczka i dziennikarka, Beata Pawlikowska, została w tym roku członkiem Kapituły Ogólnopolskiej Kampanii Pisania Piórem. Jak przyznaje, wieczne pióro towarzyszy jej wszędzie za wyjątkiem jednego miejsca - dżungli amazońskiej.

 • Beata Pawlikowska pokazała jak mieszka! Ale luksusy!

  Beata Pawlikowska (53 l.) – polska podróżniczka, pisarka i dziennikarka pokazała dom, w którym mieszka. Wnętrze robi ogromne wrażenie, zwłaszcza wielkość niektórych pomieszczeń.

 • Pawlikowska u Banderasa

  Beata Pawlikowska - podróżniczka, pisarka i prezenterka radio wa - zadebiutuje w dubbingu. Wszystko za sprawą wyprodukowanej przez Antonio Banderasa animowanej komedii przygodowej "Ryś i spółka".

 • Beata Pawlikowska zatrzymana na lotnisku!

  Beata Pawlikowska (52 l.) z małżeństwa z Cejrowskim wyniosła przede wszystkim zamiłowanie do podróży w najdalsze zakątki świata.  Podróżniczka ma również niebywałą smykałkę do interesów. Książek(...) warszawskim Okęciu spotkała ją jednak bardzo nieprzyjemna sytuacja. Pawlikowska została bowiem zatrzymana przez służby, gdyż posądzono ją o przemyt narkotyków!  Ostatnio opowiedziała o tym zdarzeniu...

 • Pawlikowska: Palmy zamiast choinek

  Beata Pawlikowska żyje w nieustannej podróży, dzięki czemu poznała świąteczne tradycje i zwyczaje niemal z całego świata. Podróżniczka wspomina te, które szczególnie utkwiły jej w pamięci.

 • Beata Pawlikowska wreszcie odnalazła szczęście w miłości?

  Podróżniczka Beata Pawlikowska (51 l.) długo czekała na miłość. Jednak czy aby na pewno jej wybranek gra z nią fair? „Twoje Imperium” poczyniło zaskakujące ustalenia.

 • Beata Pawlikowska gotuje szybko i zdrowo

  Beata Pawlikowska lubi egzotyczne wyprawy i naturalną żywność. W "Pytaniu na śniadanie" pisarka, podróżniczka i dziennikarka prowadzi cykl, w którym prezentuje swoje przepisy kulinarne.

Zdjęcia na temat: pawlikowska podróżniczka
Wideo na temat: pawlikowska podróżniczka
 • Beata Pawlikowska: postanowiłam odrzucić stereotypy!

  spojrzy się na nie bez ograniczeń – mówi Beata Pawlikowska, podróżniczka, pisarka. Beata Pawlikowska podkreśla, że zawarte w jej książce spostrzeżenie i przemyślenia są wynikiem wielu podróży(...)W swojej najnowszej książce Beata Pawlikowska zachęca czytelników do tego, by w żadnej dziedzinie życia nie powielali stereotypów, tylko odkrywali to, co jeszcze nie zostało odkryte, i interpretowali

 • Kobieta z Piątej Dzielnicy

  Nowy film twórcy "Lata miłości", Pawła Pawlikowskiego, stanowi ekranizację powieści Douglasa Kennedy'ego. Ten rok zdecydowanie nie należał do Toma Ricksa (Ethan Hawke). Po głośnym skandalu z jego udziałem, w krótkim czasie traci lukratywną posadę na amerykańskim uniwersytecie, a także odchodzą od niego żona i córka. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy zmienić swoje życie, nie mógł trafić na lepszy moment by to zrobić. Tom ucieka do Paryża, by w cieniu francuskich bulwarów...

 • Tak wygląda dom Beaty Pawlikowskiej i jej amerykańskiego partnera

  Dziennikarz Mateusz Hładki odwiedził Beatę Pawlikowską i jej partnera Danny’ego Murdocka. Jak podróżniczka urządziła swój dom? Czego słucha? Zobaczcie... (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Niebo nad Saharą

  Oparta na bestsellerowej powieści Sylvaina Estibala europejska superprodukcja przygodowa z dwiema największymi gwiazdami kina znad Sekwany: znakomitą, nagrodzoną Oscarem, Złotym Globem, BAFTĄ i dwoma Cezarami niezapomnianą odtwórczynią roli Edith Piaf Marion Cotillard i uznawanym za najprzystojniejszego francuskiego aktora i niezwykle ualentowanego reżysera (gromadzące ponad 8 milionów francuskich widzów "Nie mów nikomu", "Les Petits Mouchoirs") Guilliaumem Canet. Francuska Sahara, rok...