• Informacje na temat:

  paz de la huerta aktorka

Artykuły na temat: paz de la huerta aktorka
 • "Zakazane imperium": Powrót matki marnotrawnej?

  Minęło sporo czasu odkąd Paz de la Huerta opuściła obsadę "Zakazanego imperium". Od tamtego momentu komplikacje życia prywatnego i problemy zdrowotne trzymały ją z dala od głównego hollywoodzkiego nurtu. Czy przyszedł czas na powrót? De la Huerta twierdzi, że tak.

 • Kolejne zarzuty dla Harveya Weinsteina

  ...dały podstawę do postawienia formalnych zarzutów, nie została upubliczniona. Jednak szczegóły jednej ze spraw są zbieżne z tym, co "New Yorkerowi" powiedziała była początkująca aktorka Lucia Evans na(...) kobiet, w tym przede wszystkim osobom zajmującym eksponowane stanowiska w branży rozrywkowej oraz w świecie polityki i biznesu.  Wśród oskarżycielek Weinsteina znalazły się m.in. aktorka Rose...

 • Dawno temu w Atlantic City

  W piątek, 27 stycznia, do sklepów trafiło DVD oraz Blu-ray z jedną z najlepszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Wyprodukowany przez Martina Scorsese serial "Zakazane imperium" to mroczna opowieść o Ameryce czasów Wielkiego Kryzysu i Prohibicji, kiedy przestępcy byli na tyle potężni, aby rządzić całymi miastami.

 • Podwójna premiera "Zakazanego Imperium"

  6 września na płytach DVD debiutuje trzeci sezon serialu "Zakazane imperium", a już od poniedziałku, 9 września, w serwisie HBO GO fani mogą śledzić najnowsze przygody Enocha "Nucky'ego" Thompsona (Steve Buscemi). Pierwszy odcinek czwartego sezonu zostanie odkodowany!

Zdjęcia na temat: paz de la huerta aktorka