• Informacje na temat:

  paznokcie pomalowane

Artykuły na temat: paznokcie pomalowane
 • ...projektantki ma... paznokcie pomalowane na różowo! Ona sama znana jest z tego, że zawsze ma perfekcyjny makijaż, manicure i idealnie dobrany strój. Najwyraźniej uznała, że jej pupil nie może być gorszy...

 • Queen + Adam Lambert: Brytyjczycy na kolanach

  13 stycznia w Newcastle rozpoczęła się europejska trasa Queen + Adam Lambert. Tamtejsze media pieją z zachwytu, a oklaski zbiera także Adam Lambert, który budzi mieszane uczucia u wielu fanów Królowej.

 • Michał Szpak reklamuje lakiery do paznokci!

  ...w mediach, wystąpił w sesji zdjęciowej eksponującej jego pomalowane i idealnie zadbane paznokcie. Co ciekawe, Szpak, który zapewne przyzwyczajony jest do niezbyt przychylnych komentarzy na swój temat...

 • Katarzyna Bujakiewicz: Nic wbrew sobie

  Podbiła nasze serca, kiedy zagrała Mariolę Adamską w serialu "Magda M." Sympatię widzów ugruntowała rolą pielęgniarki Marty w serialu "Na dobre i na złe".

 • Michał Szpak: Wyzywają mnie od ciot. Nie zamierzam się zmieniać, bo ktoś tak chce

  Długie pomalowane paznokcie, kręcone włosy, buty na obcasach i mnóstwo błyskotek - taki styl uwielbia Michał Szpak (26 l.). Juror "The Voice of Poland" płaci jednak wysoką cenę za bycie sobą.

 • Pogodynka została ogrodnikiem

  Maja Popielarska z wykształcenia jest ogrodnikiem, ale przez wiele lat zapowiadała w TVN pogodę. Kiedy zaczęła prowadzić program "Maja w ogrodzie", okazał się on wielkim hitem. We wrześniu obchodzi właśnie pięć lat.

 • Maria Pereira: Rajskie życie pracownicy Szydło!

  Maria Pereira do niedawna wiodła błogie życie blogerki modowej i żony prawicowego dziennikarza. Niedawno wszystko się jednak zmieniło. Kobieta dostała niezłą fuchę w kancelarii Beaty Szydło, a jej ukochany wkręcił się do Polskiego Radia. Wielu zaczęło się zastanawiać, po co pani premier potrzebna jest szafiarka. Okazuje się, że Maria nie będzie jednak stroić Szydło, a pomagać jej w budowaniu wizerunku w social mediach. A doświadczenie w tej materii Pereira ma spore. Od lat wrzuca bowiem na...

 • Rachel Wood dała się związać

  Aktorka Evan Rachel Wood pozwoliła sfotografować się nago podczas sesji zdjęciowej dla jednego z amerykańskich magazynów.

 • Pełny makijaż, pomalowane paznokcie, damskie dodatki i biżuteria - Michał Szpak (21 l.), ekscentryczny uczestnik programu "X Factor", mówi o swojej orientacji.

 • Laski, siekiera i tryskająca krew - wizja rodem z filmów Tarantino!

  - To nie jest moje, ja nie mam takich myśli - piosenkarz wyjaśnia metody działania szatana.

Zdjęcia na temat: paznokcie pomalowane
Wideo na temat: paznokcie pomalowane
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

Dyskusje na temat: paznokcie pomalowane