• Informacje na temat:

  pazura bije

Artykuły na temat: pazura bije
 • Cezary Pazura kończy 50 lat!

  Jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, Cezary Pazura, 13 czerwca kończy 50 lat! W 2011 roku artysta obchodził 25-lecie pracy artystycznej.

 • Małgorzata Foremniak powraca do dubbingu

  W tym roku mija dwadzieścia lat, od kiedy Małgorzata Foremniak podłożyła głos disneyowskiej "Pocahontas". Okrągły dubbingowy jubileusz aktorka i jurorka "Mam talent!" uczciła udziałem w nagraniach polskiej wersji językowej animacji "Ups! Arka odpłynęła...".

 • "Przyjaciółki": Zdrada Ingi i przeprosiny Wiktora

  Świetny scenariusz, wartka akcja i cztery lubiane aktorki, które pracują pod czujnym okiem reżysera Grzegorza Kuczeriszki. Od 10 sezonów serial bije rekordy oglądalności, a scenarzyści dwoją się troją, kreując serialową rzeczywistość.

 • Pazura: Jestem zwierzęciem czynu

  "Chciałbym kiedyś zagrać... dinozaura" - zdradza mistrz polskiego dubbingu - Cezary Pazura.

 • "Aż po sufit!": Już dziś premiera!

  Joanna (Edyta Olszówka) i Andrzej (Cezary Pazura) mają za sobą 25 lat udanego pożycia małżeńskiego i szansę na przeżycie "drugiej młodości" teraz, kiedy owoc ich wielkiej miłości - trójka dorosłych(...) się toksyczną pułapką. O wiele większym szczęściarzem, jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie, jest najmłodszy z rodzeństwa - syn Łukasz (Krzysztof Chodorowski). Jego serce bije dla wywodzącej się...

 • Cezary Pazura: Instynkt kilera

  Cezary Pazura, jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, kończy w środę, 13 czerwca, 50 lat. W 2011 roku artysta obchodził 25-lecie pracy artystycznej.

 • "Adam i Ewa": Waldemar Goszcz żył i zginął jak jego idol James Dean

  Waldemar Goszcz, czyli niezapomniany Adam Rozdrażewski z "Adama i Ewy", był wielkim pasjonatem życia. W jednym z wywiadów powiedział, że szuka swojego miejsca na ziemi i zrobi wszystko, żeby być szczęśliwym. Niestety, okrutny los zadrwił z niego tak samo, jak pół wieku wcześniej zadrwił z jego idola Jamesa Deana. Gdyby żył, właśnie świętowałby 46. urodziny.

 • Małgorzata Socha gra Majkę

  Małgorzata Socha wcieli się w postać Majki w filmie "Weekend" w reżyserii Cezarego Pazury. - Do tej pory widzowie na pewno nie wiedzieli mnie w takiej odsłonie - zdradza aktorka.

 • Anna Lewandowska jeszcze nie podjęła ostatecznej decyzji w związku z porodem. Czas nagli!

  ...informator gazety. - Obie zdecydowanie odradzały Ani poród w Polsce, twierdząc, że paparazzi nie dadzą spokoju jej, maleństwu i Robertowi - kwituje rozmówca. Sportsmenka nadal bije się z myślami...

 • "Sztos 2": Spontaniczne oklaski

  "Może nie warto brać słów krytyka za dobrą monetę, lecz spontaniczne oklaski po pokazie prasowym filmu Sztos 2 , który odbył się 19 stycznia w centrum londyńskiego West Endu dobrze wróży premierze nowej komedii Olafa Lubaszenki" - napisał recenzent "Screen Daily", Philip Bergson.

Wideo na temat: pazura bije
 • Psy

  Psy

  Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych...

 • Skrzydlate świnie

  Film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa (Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana, stanie się...

 • Sztos 2

  "Sztos" - kultowa komedia doczekała się ciągu dalszego. "Sztos 2" to zwariowana historia grupy cwaniaczków, którzy szykują się do przekrętu stulecia. Tym razem będzie im chodziło o przejęcie naprawdę duuużej kasy, a to zapowiada naprawdę duuuże kłopoty. Czy Pazura (Synek) i Szyc (Janek) przekombinują i zaliczą wpadkę na robocie? Jeśli tak, to czy dobra "nawijka" uratuje im skórę? W kontynuacji filmowego hitu Olafa Lubaszenki zobaczycie jak się podrywa na dużego fiata i baluje do białego rana....

Dyskusje na temat: pazura bije
 • Re: "Druga szansa": Radosław Pazura kończy 50 lat!

  Radek jest zdecydowanie przystojniejszy, bardziej wyważony - bije od niego ciepło. Myślę też że jest zdolniejszy ale nie ma takiej siły przebicia i parcia na szkło jak Cezary. Ma jedną żonę i widać, że to zgodne kochające się małżeństwo a nie tak jak braciszek który co rusz wymienia żony na młodszy model i za każdym razem mówi, że to ta jedyna.

 • Re: Paweł odkrywa, że bije w nim serce Janusza!

  To ten pizdofon Radek Pazura. Wziął sie za mężatke i zginał w okropnym wypadku samochodowym. W serialu zostały po nim cześci zamienne.

 • Re: Czeka ją długa i zaciekła batalia w... sądzie

  Ty krecic masz pupa w film a nie udawac ze maz cie bije jak chce prylozyc, to dlatego ze nie robisz, Kaska Kaska ty dobra dziewucha jestes nikt ci nie przepusci, ale ty kawal baby, musisz do jakies robota po nie idzie tego sluchac fabryki albo interesik rozkrecic kawiarna "PHygura" i butik Kasia i rozmawiac z wajda albo pazura o nawa filma, bo ty z mezem se rade dasz, ale musisz pracowac