• Informacje na temat:

  pazura ma syna

Artykuły na temat: pazura ma syna
Zdjęcia na temat: pazura ma syna
Wideo na temat: pazura ma syna
 • "Belle Epoque": Cezary Pazura jako legenda boksu!

  W siódmym odcinku serialu Belle Epoque pojawi się gościnnie Cezary Pazura. Aktor wcieli się w rolę jednej z największych gwiazd boksu – Wiktora Pronobisa. Przed słynnym pięściarzem decydujące(...) odnaleźć niemowlę. Kto i dlaczego uprowadził syna słynnego boksera? Czy motywem był wyłącznie okup?

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • "Przyjaciółki": Czy Zuza i Marek razem wychowają syna?

  Pazura) i jego córkę Adę (Julia Kostow). – Grzesio też ma ferie? – Marek zdziwi się na widok Zuzy z dzieckiem w pracy. Mężczyzna domyśli się, że Zuza nie jest już z Jaśkiem (Marek Bukowski). To jednak nie wszystko. Zuza powie Markowi, że ma syna! A on zaproponuje jej wspólne wychowanie Grzesia. Stefa nie pochwali tego pomysłu. - To się skończy w łóżku – powie bez ogródek córce. Co na to Zuza?

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

Dyskusje na temat: pazura ma syna
 • Re: "Aż po sufit!": Kolejna klapa z Pazurą w roli głównej?

  Oglądałem 2 odcinki, Pazura i Olszówka są świetni. Niestety scenariusz powoduje, że są momenty ,że sie chce wymiotować. Przykładem, jest uprawianie seksu przez syna w pokoju obok, gdzie wszyscy mogą to usłyszeć.....to pachnie tanią komuną , brakiem intymności. A " prawo Agaty"...to serial dla bardziej wymagającego odbiorcy.........