• Informacje na temat:

  pazura pracuje

Artykuły na temat: pazura pracuje
 • Cezary Pazura wspomina małżeństwo z narkomanką: Z każdym dniem było coraz gorzej

  Cezary Pazura w swojej autobiografii "Byłbym zapomniał" opisał, jak tak naprawdę wyglądało jego małżeństwo z Żanetą, pierwszą żoną. Kobieta z alkoholu płynnie przeszła w narkotyki, wciąż szukając czegoś mocniejszego - opiatów, kompotu, amfetaminy.

 • Wciąż ten sam Cezary Pazura

  Po kilku latach wraca do telewizji. I zaczyna od sprawdzonej ekipy i sprawdzonego formatu. Gra główną rolę w sitcomie "Przypadki Cezarego P." w reżyserii Macieja Ślesickiego.

 • Edyta Pazura o dzieciach: "Może skusimy się na 500 plus"

  Za rok minie już dziesięć lat, odkąd Cezary Pazura związał się z obecną żoną, Edytą. Para ma dwoje dzieci i jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Oboje są bardzo oddani rodzinie, a niedawno aktor wyznał(...) planuje. Same pojawiają się w odpowiednim czasie. Nasze są dziećmi miłości" - stwierdziła.  Przy okazji zaznaczyła, że Pazura jest bardzo dobrym ojcem. Jest opiekuńczy i chętnie zajmuje się dziećmi...

 • Radosław Pazura: Zazdrośnik z poczuciem humoru

  W pierwszym polskim serialu stacji AXN "Zbrodnia" gra "babskiego boksera". Dostał tę rolę, bo na castingu rozśmieszył komisję.

 • "Powiedz TAK!": Agnieszka Więdłocha uwielbia pracować z Cezarym Pazurą

  Agnieszka Więdłocha i Cezary Pazura spotkali się na planie serialu "Powiedz tak". Pazura gra w nim Oskara - apodyktycznego ojca głównej bohaterki, w którą wciela się Katarzyna Zawadzka. Więdłocha(...) Agnieszka Więdłocha. Aktorka twierdzi, że Cezary Pazura jest niesamowicie inteligentnym i zabawnym człowiekiem - to dzięki niemu, w dużej mierze, na planie panowała wesoła atmosfera. Wielokrotnie...

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • "Lekarze": Beata nie straciła pazura!

  Na planie "Lekarzy" pracujesz od początku. Na czym polega sukces tej produkcji? - Złożyło się na to kilka czynników. Po pierwsze "Lekarze" pokazują grupę osób, o której przeciętny Kowalski wie tak(...) się przez ten czas? - Na początku Beata rzeczywiście brała od życia to, co chciała. Pełnymi garściami! Teraz dzięki Filipowi złagodniała. Nie straciła jednak animuszu i ostrego pazura. W nowych...

 • Radosław Pazura: Wiara czyni mnie lepszym

  Radosława Pazurę niebawem będzie można oglądać w nowym serialu kryminalnym zatytułowanym "Zbrodnia". Na ekranie jest bardzo nieprzyjemnym i gwałtownym typem. Jednak prywatnie aktor głęboko wierzy, że wszyscy jesteśmy dobrzy.

 • Cezary Pazura: Umarł we mnie Czaruś, który ciągle się tylko wygłupia

  ...​Mam już dość wygłupów - deklaruje Cezary Pazura. Aktor zamierza całkowicie zerwać z wizerunkiem Czarusia z "Trzynastego posterunku" i grać w produkcjach o poważniejszym charakterze. Na razie nie otrzymuje konkretnych propozycji filmowych, duże nadzieje wiąże jednak z rolą w nowym serialu stacji TVN.

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

Zdjęcia na temat: pazura pracuje
Wideo na temat: pazura pracuje
 • Cezary Pazura: Oscar to już jest o co powalczyć. Ale Telekamera?

  Aktor twierdzi, że nie pracuje po to, by zdobywać nagrody. Docenia nominację do Telekamery, nie przywiązuje jednak wagi do wyniku plebiscytu. Zdaniem Pazury nagroda „Tele Tygodnia” jest fajna, ale nie ma wagi Oscara.

 • Belcanto

  Mariusz Marzęda (Cezary Pazura), tenor, mieszka w Stargardzie Szczecińskim. Wydaje się zwykłym obywatelem tamtych czasów. Pracuje w Teatrze Muzycznym w Szczecinie. Wiedzie żywot artysty, ceniącego spokój. Wszystko zmienia się, kiedy w mieszkaniu obok pojawia się nowa lokatorka, Katarzyna (Magdalena Różdżka). Jest rok 1966, czasy socrealizmu. Mariusz tak samo chętnie śpiewa na akademiach, organizowanych przez komunistów, jak i podczas uroczystości kościelnych. W zanadrzu ma barwny zestaw...

 • "Powiedz TAK!": Agnieszka Więdłocha: Uwielbiam pracować z Cezarym Pazurą. Udało mi się go nawet rozśmieszyć, to mój sukces komediowy

  Aktorka jest zachwycona współpracą z Cezarym Pazurą. Podziwia zwłaszcza jego inteligencję i poczucie humoru. Jest też dumna, że podczas zdjęć do nowego serialu telewizji Polsat udało się jej rozśmieszyć Pazurę. Uznaje to za swój sukces komediowy.

 • Weekend

  Co łączy twórców Casino Royale, Pawła Małaszyńskiego i Quentina Tarantino? Odpowiedź jest tylko jedna - "Weekend", film Czarka Pazury! Świat dużych pieniędzy, przebiegłych mafiozów, cwanych policjantów i przystojnych gangsterów, a w tym świecie: błyskotliwy Max (Małaszyński), jego narwany brat Gula (Lewandowski), zabójcza Majka (Socha), dwie tajemnicze walizki i hektolitry sztucznej krwi, których nie powstydziłby się mistrz Tarantino. Genialny scenariusz, genialne efekty specjalne i...

Dyskusje na temat: pazura pracuje