• Informacje na temat:

  pazura szykuje

Artykuły na temat: pazura szykuje
 • Cezary Pazura: Umarł we mnie Czaruś, który ciągle się tylko wygłupia

  ...​Mam już dość wygłupów - deklaruje Cezary Pazura. Aktor zamierza całkowicie zerwać z wizerunkiem Czarusia z "Trzynastego posterunku" i grać w produkcjach o poważniejszym charakterze. Na razie nie otrzymuje konkretnych propozycji filmowych, duże nadzieje wiąże jednak z rolą w nowym serialu stacji TVN.

 • Cezary Pazura królem życia!

  W wypasionym kożuchu i spodniach z bistoru wsiada do najnowszego poloneza. Trzaska drzwiami, rozwija plik z dolarami i jedzie na wieczorny podryw. To Synek - wyluzowany cwaniaczek, którego w "Sztosie 2" gra Cezary Pazura.

 • "Powiedz tak": Nowy serial z Katarzyną Zawadzką już w marcu!

  Wiosną w Polsacie zobaczymy nowy serial Patricka Yoki. Główne role zagrają Katarzyna Zawadzka i Paweł Domagała. Czy szykuje się hit?

 • Ich Troje z pazurem

  - Chcemy przypomnieć, czym jest zespół Ich Troje - zapowiada w rozmowie z INTERIA.PL Michał Wiśniewski. Grupa na festiwalu TOPtrendy zaprezentuje największe przeboje i nową, rockową wokalistkę.

 • Pazurowie czekają na córeczkę

  Cezary Pazura i Edyta Zając już za miesiąc zostaną rodzicami Amelki. Żona gwiazdora zapowiada, że nie wróci po porodzie do pracy. Przez kilka miesięcy chce poświęcić się rodzinie.

 • Z kim imprezuje Józefowicz?

  Pamiętacie imprezy z lat 80-tych? Natapirowane różowe pasemka, czystą pitą z musztardówki i gryzące opary z Popularnych? Już 20 stycznia w filmie "Sztos 2" Cezary Pazura, Borys Szyc i Janusz Józefowicz przypomną, czym wtedy wibrowały parkiety.

 • Beata Tyszkiewicz przerywa milczenie! Wróci do pracy?!

  ...ważną częścią mojego życia. Dalej ze wzruszeniem co piątek oglądam 'Taniec z gwiazdami'. Uwielbiam to, że Iwona nie straciła swojego pazura i wciąż jest Czarną Mambą" - przerywa milczenie Tyszkiewicz w rozmowie z "Faktem".  Pytana o to, czy jest choć cień szansy na jej powrót do pracy, odpowiedziała dość tajemniczo: "Na pewno nie na cały sezon".  Czyżby to oznaczało, że pani Beata szykuje jakąś...

 • Telewizja: Inwazja glin

  "Szykuje się inwazja nowych telewizyjnych kryminalnych seriali. W TVP startuje od niedzieli policyjny serial z Bogusławem Lindą . A następne już się kręcą, także w Polsacie. Czy to nowa moda? Skąd taki popyt na polskie kryminały?" - zastanawia się w "Gazecie Wyborczej" Monika Kuc.

 • "Aż po sufit!": Już dziś premiera!

  Joanna (Edyta Olszówka) i Andrzej (Cezary Pazura) mają za sobą 25 lat udanego pożycia małżeńskiego i szansę na przeżycie "drugiej młodości" teraz, kiedy owoc ich wielkiej miłości - trójka dorosłych(...)... sukces? Serial jest kreatywną adaptacją australijskiego "Packed to the Rafters". Nad jego produkcją czuwa Dorota Chamczyk - matka chrzestna takich hitów jak "Magda M." czy "Lekarze". Szykuje się kolejny...

 • "Sztos 2": Spontaniczne oklaski

  "Może nie warto brać słów krytyka za dobrą monetę, lecz spontaniczne oklaski po pokazie prasowym filmu Sztos 2 , który odbył się 19 stycznia w centrum londyńskiego West Endu dobrze wróży premierze nowej komedii Olafa Lubaszenki" - napisał recenzent "Screen Daily", Philip Bergson.

Zdjęcia na temat: pazura szykuje
Wideo na temat: pazura szykuje
 • Sztos 2

  "Sztos" - kultowa komedia doczekała się ciągu dalszego. "Sztos 2" to zwariowana historia grupy cwaniaczków, którzy szykują się do przekrętu stulecia. Tym razem będzie im chodziło o przejęcie naprawdę duuużej kasy, a to zapowiada naprawdę duuuże kłopoty. Czy Pazura (Synek) i Szyc (Janek) przekombinują i zaliczą wpadkę na robocie? Jeśli tak, to czy dobra "nawijka" uratuje im skórę? W kontynuacji filmowego hitu Olafa Lubaszenki zobaczycie jak się podrywa na dużego fiata i baluje do białego rana....

 • Psy

  Psy

  Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych...

 • Skrzydlate świnie

  Film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa (Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana, stanie się...