• Informacje na temat:

  pazura teatr

Artykuły na temat: pazura teatr
 • Radosław Pazura: „Byłem pod wpływem brata”. Rodzinne sekrety wychodzą na jaw!

  W dzieciństwie bardzo się kochali i uwielbiali wspólne zabawy. Cezary Pazura (55 l.) był wzorem dla młodszego brata Radosława (48 l.). Dzięki niemu wybrał scenę i został aktorem. Dziś nadal są sobie bliscy, choć nie zawsze było między nimi idealnie.

 • Wciąż ten sam Cezary Pazura

  Po kilku latach wraca do telewizji. I zaczyna od sprawdzonej ekipy i sprawdzonego formatu. Gra główną rolę w sitcomie "Przypadki Cezarego P." w reżyserii Macieja Ślesickiego.

 • Anastazja Pazura idzie w ślady ojca! Pomaga jej znana ciotka!

  Anastazja Pazura (25 l.) postanowiła kontynuować aktorskie tradycje klanu Pazurów. Zostanie gwiazdą filmową?

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • Cezary Pazura już po operacji!

  Edyta Pazura (30 l.) ogłosiła, że wszystkie występy jej męża są odwołane lub przełożone na inny termin. Okazuje się, że Cezary Pazura (55 l.) napotkał poważne problemy zdrowotne. Konieczna była operacja!

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • "Druga szansa": Radosław Pazura kończy 50 lat!

  We wtorek 7 maja Radosław Pazura, czyli komisarz Borys Kozłowski z "Drugiej szansy" i niezapomniany Peter Schmidt z "M jak miłość", kończy 50 lat. W tym roku aktor świętuje także 25. rocznicę ukończenia łódzkiej szkoły filmowej.

 • Andrzej Seweryn i Krystyna Janda: Mistrz i uczennica

  Kochali się, ale zbyt wiele ich różniło, by mogło się udać.

 • Cezary Pazura wspomina małżeństwo z narkomanką: Z każdym dniem było coraz gorzej

  Cezary Pazura w swojej autobiografii "Byłbym zapomniał" opisał, jak tak naprawdę wyglądało jego małżeństwo z Żanetą, pierwszą żoną. Kobieta z alkoholu płynnie przeszła w narkotyki, wciąż szukając czegoś mocniejszego - opiatów, kompotu, amfetaminy.

 • Emilia Krakowska wspomina "Chłopów"

  Traktowałam tę powieść jako biblię naszych tradycji, obyczajów i kultury - mówi Emilia Krakowska, która w filmie "Chłopi", adaptacji prozy Władysława Reymonta, zagrała rolę Jagny. 13 listopada przypada 90. rocznica przyznania pisarzowi literackiej Nagrody Nobla.

Zdjęcia na temat: pazura teatr
Dyskusje na temat: pazura teatr
 • Re: "Barwy szczęścia": Córka Cezarego Pazury dołączyła do obsady

  Wszystko jest takie proste. Mój ojciec był hydraulikiem, ja też jestem i mój syn tez będzie. Nikt się z tego piekła nie wyrwie. Zdzisław Pazura przed laty uczył w tutejszej szkole śpiewu i prowadził amatorski teatr. W jego ślady poszli synowie, a teraz i wnuczka. Tak samo jest z politykami, lekarzami i prawnikami. Wydaje się nam, że mamy wolny wybór, ale czy na pewno ? Jakimś jednostkom uda się

 • Re: "13 posterunek": Gwiazdy po latach

  Polskich dobrych sitcomów nie ma. A dobre seriale komediowe to n.p.: "Frasier" i "Przyjaciele". Autorzy 13 Posterunku przesadzili z przerysowaniem postaci, a Pazura nieudolnie próbował naśladować Louis de Funesa, co w sumie dało nieśmieszny teatr min i egzaltacji.

 • Re: Gwiazdy zignorowały premierę "Kaliny" z Katarzyną Figurą...

  skarbu panstwa, na swoj niby teatr , zgarnac. POlitycy trzymaja mieszek z kasa (nasza) i dziela miedzy swoich klownow o sorki aktorow nadwornych. Polowa z nich zawdziecza swoja "kariere" i "slawe" namaszczeniu przez partie rzadzaca. Kiedy mowisz co myslisz, to masz szlaban na filmy i seriale. Min Czarek Pazura byl aktorem u Machulskiego ale tezaz Czarek jest na czarnej liscie PO, wiec Machulski