• Informacje na temat:

  peja będzie miał dziecko

Artykuły na temat: peja będzie miał dziecko
 • Peja uniewinniony

  Sąd Okręgowy w Poznaniu umorzył w poniedziałek, 21 marca, postępowanie przeciwko raperowi Ryszardowi A. ps. Peja , który - według policji - miał podczas koncertu w Lesznie (wielkopolskie) nawoływać w swoich utworach do przemocy.

 • Peja nieodpowiedni dla dzieci?

  Raper Peja nie wystąpi dla dzieci z poznańskiego szpitala. Organizatorzy wycofali zaproszenie po interwencji szefa Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszarda Nowaka, który argumentował, że muzyk podczas koncertów nawołuje m.in. do zabijania.

 • Peja zakazany

  ..., że wiele można wybaczyć muzykom pod warunkiem, że jest to muzyk, a nie amator" - powiedział. Dziedzic dodał, że Peja miał wystąpić podczas koncertu z andrychowskimi hiphopowcami, wyraził nadzieję, że(...)Organizator koncertu uważa zachowanie rapera - który miał nawoływać tłum do rozprawienia się z widzem, który rzekomo pokazał mu środkowy palec - za "bezsprzecznie naganne", nie ma jednak zastrzeżeń...

 • Sąd: Peja niewinny

  Sąd Okręgowy w Poznaniu umorzył w poniedziałek (21 marca) postępowanie przeciwko znanemu raperowi Ryszardowi A. ps. Peja, który - według policji - miał podczas koncertu w Lesznie nawoływać w swoich utworach do przemocy.

 • "Narodziłem się na nowo" (wywiad z Peją)

  20 lat artystycznej działalności - to robi wrażenie. Piękny jubileusz 26 października obchodziła w poznańskiej Arenie formacja Slums Attack, a my z tej okazji spotkaliśmy się z jej rapującą połówką, Peją. Wszystko po to, by porozmawiać o muzyce, przeszłości, dorastaniu, narodzinach córki czy dogłębnych życiowych zmianach.

 • Peja i O.S.T.R. razem. Zobacz klip!

  Do internetu trafił pierwszy teledysk promujący album "Reedukacja" Slums Attack. Peję gościnnie wspierają O.S.T.R. i słynny amerykański raper Jeru The Damaja.

 • "Radio jest dla debili"

  Jeżeli jesteście z Poznania i właśnie w tym mieście zaczynaliście poznawać hip hop, doskonale wiecie, że bez względu na preferencje i upodobania muzyczne Rychu Peja od zawsze był postacią, dla której szacunek od każdego miłośnika hiphopowych brzmień w tym mieście był rzeczą naturalną, wręcz oczywistą.

 • "Zdziczeliśmy jako ludzie"

  o erotycznych podbojach, jakich w polskim rapie pełno. Płytę produkował Włodi do spółki z Waco, a gościnnie pojawiają się między innymi Pono i KorazZ z Zip Składu oraz Peja. Z Włodim rozmawiała Maria

 • "Muzyka światowa często jest przesamplowana"

  Pamiętam, że gdy na rynku ukazał się mixtape Górala realizowany wspólnie z Kostkiem - "Jointy, konserwy, muzyka bez przerwy", Kamelito napisał w recenzji, iż takich płyt powinno być więcej... Po roku oczekiwań Studio 5 Element znowu daje o sobie znać. "Manewry" to kolejna produkcja Donguralesko spod szyldu "mixtape", tym razem jednak realizowana z Matheo. Sprawdźcie, co mówi o niej sam autor w rozmowie z Megi z "Magazynu Hip Hop".

 • "Nie mam zamiaru nikomu wchodzić w d**ę"

  Czwarta solówka Borixona "Zacieram ręce dzieciak" to jedno z pozytywniejszych zaskoczeń 2006 roku. O samej płycie mogliście przeczytać w gazetach muzycznych, teraz zapoznajcie się z innymi twarzami rapera... Tak tak, bo Borixon wbrew temu, co rymuje na singlu, oprócz robienia rapu jest także biznesmenem... Borixona przepytywał Kamelito ("Magazyn Hip Hop").

Wideo na temat: peja będzie miał dziecko
 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...