• Informacje na temat:

  peja o jesteś

Artykuły na temat: peja o jesteś
 • Rychu Peja wstydzi się tego, że obraził Kingę Rusin. Zaskakujące tłumaczenie!

  W jednym ze swoich utworów Rychu Peja (41 l.) rapował, że Kinga Rusin (46 l.) nie ma seksapilu. Teraz spotkał się z nią w programie "Agent". Czy żałuje, że kilka lat temu ją obraził?

 • "O zwykłym życiu zwykłego człowieka"

  Na początku lutego 2005 r. ukazała się siódma płyta Ryszarda Andrzejewskiego, lepiej znanego jako Peja. Podwójny album "Najlepszą obroną jest atak" zawiera m.in. przebój "Kur**skie życie". Peja w rozmawie z Karolą (poznanskirap.com) przyznał, że materiał miał ukazać się znacznie wcześniej. Pochodzący z Poznania raper opowiedział jej o powodach opóźnienia, o wytwórni UMC, raperach, których szanuje

 • "Ciemna strona jest bardziej inspirująca"

  "Grunt") i "Apogeum"; Peja/Slums Attack "Na Legalu"; Owal/Emcedwa - "Rapnastyk", Dj Decks - "Mixtape vol. 3". We wrześniu 2003 roku Pięc Dwa Dębiec wydali kolejny album, zatytułowany "P-ń VI", na którym gościnnie pojawiają się Peja i Wiśnia, czyli Ski Skład, oraz Ascetoholix i Ron. Z okazji wydania płyty, z Hansem rozmawiali Maju i Monika (mhh.pl).

 • "Radio jest dla debili"

  Jeżeli jesteście z Poznania i właśnie w tym mieście zaczynaliście poznawać hip hop, doskonale wiecie, że bez względu na preferencje i upodobania muzyczne Rychu Peja od zawsze był postacią, dla której szacunek od każdego miłośnika hiphopowych brzmień w tym mieście był rzeczą naturalną, wręcz oczywistą.

 • Kultowy album Paktofoniki podbija listy sprzedaży

  Za sprawą filmu "Jesteś Bogiem" wydany w 2000 roku album "Kinematografia" Paktofoniki znów robi furorę na polskiej liście bestsellerów płytowych.

 • "Nie lubię polskiej muzyki"

  Jeśli wierzysz, że jesteś gwiazdą, jesteś idiotą - mówi Ryszard Tymon Tymański, zdobywca wraz z The Transistors Fryderyka za najlepszy alternatywny album roku, opowiadając o bigosowej płycie, prowadzeniu wytwórni i momencie, w którym chciałoby się, żeby psy muzyki wylizały twarz. Prawdziwej zachodniej muzyki.

 • K.A.S.A. czuje się zdradzony

  W piosence "Powiedz, gdzie jesteś" K.A.S.A. opowiada o miłości do szefowej swojego fanklubu. Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć klip nakręcony do tego utworu, który został zakwalifikowany do konkursu Premier festiwalu w Opolu.

 • "Zdziczeliśmy jako ludzie"

  o erotycznych podbojach, jakich w polskim rapie pełno. Płytę produkował Włodi do spółki z Waco, a gościnnie pojawiają się między innymi Pono i KorazZ z Zip Składu oraz Peja. Z Włodim rozmawiała Maria

 • "Nie jestem pazerny"

  Tede już od dziesięciu lat zaskakuje swoich fanów. Czy to doborem współpracowników, ostatnio głównie spoza rapowego światka, czy nielegalnymi akcjami pod kryptonimem DJ BUHH, czy też występami w telewizyjnych programach, które z hip-hopem niewiele mają wspólnego. Ostatnio Tede wydał nową płytę, zatytułowaną "Notes". Rozmowa: Keb (Czyste Słowa)

 • Liroy kontra Tede. Uwaga, ostro!

  Środowisko hiphopowe wciąż wrze - tym razem w stronę Tede nieprzebierając w słowach przywalił Liroy. Wcześniej ten pierwszy mocno skomentował wspólną trasę Liroya i WYP3.

Wideo na temat: peja o jesteś
 • Jesteś Bogiem

  "Jesteś bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym...

 • Następny jesteś ty

  Opowieść o rodzeństwie, które świętuje 30. rocznicę ślubu swoich rodziców. Imprezę przerywa niespodziewany atak anonimowych zabójców.

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...