• Informacje na temat:

  peja policja

Artykuły na temat: peja policja
 • Peja uniewinniony

  Sąd Okręgowy w Poznaniu umorzył w poniedziałek, 21 marca, postępowanie przeciwko raperowi Ryszardowi A. ps. Peja , który - według policji - miał podczas koncertu w Lesznie (wielkopolskie) nawoływać w swoich utworach do przemocy.

 • Sąd: Peja niewinny

  Sąd Okręgowy w Poznaniu umorzył w poniedziałek (21 marca) postępowanie przeciwko znanemu raperowi Ryszardowi A. ps. Peja, który - według policji - miał podczas koncertu w Lesznie nawoływać w swoich utworach do przemocy.

 • Peja zakazany

  Zielonogórska policja wszczęła dochodzenie ws. pobicia 15-latka podczas koncertu poznańskiego rapera Pei .

 • Peja: Bijatyka na koncercie. Zobacz!

  Sprowokowany przez jednego z widzów poznański raper Peja zachęcał fanów do zlinczowania 15-letniego chłopaka.

 • Peja: Przepraszam

  Przypomnijmy, że na koncercie, który odbył się 12 września, doszło do pobicia 15-letniego chłopaka. Na stadionie MOSiR miała miejsca impreza Rap Gra, gdzie Peja był jedną z gwiazd. Raper został(...) robić, nie? Wiecie co z nim zrobić? Rozj***ć ch**a!" - prowokował. Po tych słowach kilku fanów pod scenę zaczęło okładać chłopaka pięściami i kopać go. Sprawą zajęła się zielonogórska policja...

 • "Ciemna strona jest bardziej inspirująca"

  "Grunt") i "Apogeum"; Peja/Slums Attack "Na Legalu"; Owal/Emcedwa - "Rapnastyk", Dj Decks - "Mixtape vol. 3". We wrześniu 2003 roku Pięc Dwa Dębiec wydali kolejny album, zatytułowany "P-ń VI", na którym gościnnie pojawiają się Peja i Wiśnia, czyli Ski Skład, oraz Ascetoholix i Ron. Z okazji wydania płyty, z Hansem rozmawiali Maju i Monika (mhh.pl).

 • Kaczor: Pobity sam sobie winny

  Poznański raper Kaczor wypowiedział się w sprawie pobicia jednego z uczestników koncertu Pei. Sprowokowany przez 15-latka Peja ze sceny wezwał fanów do zlinczowania chłopaka.

 • Peja: "Był to język ulicy"

  W przesłanym naszej redakcji oświadczeniu poznański raper Peja komentuje oskarżenia Ryszarda Nowaka i decyzję prokuratury w Lesznie.

 • Peja nie będzie ścigany

  Prokuratura w Lesznie (Wielkopolska) odmówiła wszczęcia dochodzenia w sprawie nawoływania do przemocy w tekstach piosenek poznańskiego rapera Pei. Uznała, że wykonywanie takich utworów na koncercie to wykroczenie, a nie przestępstwo - poinformowała we wtorek (2 lutego) prokuratura.

 • Peja chce skończyć z muzyką

  W wypadku skazania za niesławny incydent z Zielonej Góry, poznański raper deklaruje zakończenie przygody z hip hopem.

Wideo na temat: peja policja
 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.

 • Prawdziwa miłość

  Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.