• Informacje na temat:

  peja raper

Artykuły na temat: peja raper
 • Peja ponownie został ojcem

  Rychu Peja (41 l.) za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że właśnie został po raz drugi ojcem.

 • Peja: Książę polskiego rapu

  Ryszard Andrzejewski, znany lepiej jako Peja, to jedna z ważniejszych postaci na polskiej scenie hiphopowej. Jedni darzą go ogromnym szacunkiem i uważają za rapera o unikatowym stylu, inni zaś są w zdecydowanej opozycji do urodzonego w Poznaniu MC. Trudno jednak podważyć dorobek artystyczny muzyka, który na rodzimej scenie zgarnął wszystko, co było do zgarnięcia. Jego kolejna płyta ("Książę aka

 • Peja obraził Kingę Rusin w niewybredny sposób

  Rychu Peja (41 l.) będzie gwiazdą kolejnej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Spotka się tam m.in. z Kingą Rusin (46 l.), którą w jednym ze swoich utworów obsmarował.

 • Peja interpretuje Adama Mickiewicza

  Raper na prośbę Narodowego Centrum Kultury wziął na warsztat "Wielką Improwizację" .

 • Rychu Peja wstydzi się tego, że obraził Kingę Rusin. Zaskakujące tłumaczenie!

  W jednym ze swoich utworów Rychu Peja (41 l.) rapował, że Kinga Rusin (46 l.) nie ma seksapilu. Teraz spotkał się z nią w programie "Agent". Czy żałuje, że kilka lat temu ją obraził?

 • Recenzja Peja (RPS/WHR) "Książę aka. Slumilioner": Bardziej Ryszard niż Peja

  Poznański raper zostawił za sobą nałóg, część dawnych frustracji, przyznał nawet, że teraz nie dogadałby się z dawnym sobą. Jest z tego przeobrażenia ewidentny artystyczny pożytek. Rapowi konserwatyści będą zachwyceni, reszta powinna być zadowolona.

 • Peja zakazany

  Zielonogórska policja wszczęła dochodzenie ws. pobicia 15-latka podczas koncertu poznańskiego rapera Pei .

 • Peja i podróż w czasie do dzieciństwa (klip "Back In The Days")

  W sieci można już obejrzeć najnowszy teledysk poznańskiego rapera Pei do utworu "Back In The Days".

 • Peja: Przepraszam

  Na stronie Pei pojawiło się oficjalne oświadczenie w sprawie bijatyki, do której doszło na jego koncercie w Zielonej Górze. "Chciałbym zapewnić, że nie było moją intencją wywoływanie jakichkolwiek negatywnych emocji publiczności, a na pewno nie nawoływanie do przemocy" - twierdzi raper.

 • Peja i KaeN zagrają w filmie

  Dwójka raperów pojawi się w obrazie "Totem". Zdjęcia ruszają wiosną.

Zdjęcia na temat: peja raper
Wideo na temat: peja raper
 • Rychu Peja wstydzi się, że obraził Rusin w piosence

  Czy Peja jest w konflikcie z Kingą Rusin? - Raperzy mają to do siebie, że wypowiadają się w niewybredny sposób na temat osób publicznych i tak się stało, że Kinga była na celowniku, ale to nie jest nic personalnego - powiedział raper. - Mieliśmy polemikę na ten temat. Zachowała się bardzo dobrze pod względem zawodowym. Myślę, że ma twardą skórę, jak Rychu Peja - dodał. (Agencja TVN/x-news)

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Peja: Mam latynoskie fanki

  Ryszard Peja twierdzi, że jego muzyką fascynuje się już nie tylko publiczność polska, ale i amerykańska. "Mam fankę, czarną kobietę, która ma męża Polaka, i leci wszystkie refreny naszych(...). "Nie chodzi o narodowość, wyznanie czy kolor skóry. Ważne, czy ktoś dobrze nawija czy nie" - dodaje. Przypomnijmy, że raper oskarżony był o nawoływanie do pobicia 15-latka podczas koncertu

 • Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

  Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy "Szybkich i wściekłych", na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca. Niedaleka...