• Informacje na temat:

  peja się bije

Artykuły na temat: peja się bije
 • Peja usłyszał zarzuty

  ...stacji telewizyjnych. Pokazywał on jak raper nawoływał tłum do rozprawienia się z chłopakiem, który miał pokazać mu środkowy palec. "Wiecie co z nim zrobić; wszystko na mój koszt" - wołał Peja. Potem(...) przestępstwa w trakcie koncertu. Jak powiedział PAP Rubaszewski, Ryszardowi A., czyli Pei grozi do trzech lat więzienia. Rzecznik dodał, że raper przyznał się do zarzutów i wyraził chęć dobrowolnego...

 • Peja usłyszy wyrok za kilka dni

  ...6 kwietnia ogłoszony będzie wyrok wobec rapera Pei za publiczne nawoływanie do pobicia 15-latka podczas koncertu. Muzyk przyznał się do zarzuconego czynu. We wtorek, 30 marca, zielonogórski sąd rejonowy zakończył proces w tej sprawie.

 • Rekordowy Peja. Nowy klip "20/20 Evergreen" robi furorę

  Wydany z okazji 20-lecia istnienia Slums Attack klip do utworu "20/20 Evergreen" bije rekordy popularności.

 • Peja chce skończyć z muzyką

  W wypadku skazania za niesławny incydent z Zielonej Góry, poznański raper deklaruje zakończenie przygody z hip hopem.

 • Przystanek Woodstock 2014: Trwa ostatni dzień

  Trzeci i ostatni dzień festiwalu w Kostrzynie nad Odrą trwa w najlepsze. Punktualnie o 15.00 na dużej scenie pojawił się Ukeje, jeden ze zwycięzców Eliminacji do Przystanku Woodstock.

 • 10 asów polskiego rapu na rok 2013

  Polski hip hop atakuje dziś z taką mocą, jakiej nie widzieliśmy od lat. Premiera za premierą, okupowanie listy OLiS (w samym 2012 roku kilkanaście złotych płyt, w tym już pięć) i rosnące zainteresowanie medialne.

 • 2013, czyli polski hip hop dalej w górę

  Hip hop nad Wisłą ma się dobrze i w 2013 roku warto mieć go na oku - pisaliśmy na początku tego roku. Dziś doskonale widać, jak celna była to prognoza.

 • "Naszym przesłaniem jest nasza postawa"

  nagrany w niespełna 1,5 miesiąca, który momentalnie pokrył się Złotem. Cóż można dodać? To się dopiero nazywa spektakularny powrót! Z raperami rozmawiał Filip Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

 • 13 asów polskiego rapu na rok 2014

  Popularność polskiego rapu trwa w najlepsze, kolejne albumy zalewają rynek, a za tempem wydawniczym nadążyć ciężko. Ostatnie miesiące to dalszy wysyp złotych i platynowych płyt, a nawet pierwszy w historii hiphopowy diament za "Równonoc" Donatana. Co nas czeka w 2014 roku?

Wideo na temat: peja się bije
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

 • Zrywa się wiatr

  Historia Jirô Horikoshiego, który projektował japońskie myśliwce podczas II wojny światowej.