• Informacje na temat:

  peja uwaga

Artykuły na temat: peja uwaga
 • Peja: Przepraszam

  Przypomnijmy, że na koncercie, który odbył się 12 września, doszło do pobicia 15-letniego chłopaka. Na stadionie MOSiR miała miejsca impreza Rap Gra, gdzie Peja był jedną z gwiazd. Raper został sprowokowany przez widza, który przez cały koncert miał pokazywać artyście wyciągnięty środkowy palec. Muzyk nie wytrzymał i zbluzgał 15-latka, by w pewnym momencie rzucić w stronę publiczności: "Wiecie co...

 • Peja udaje Tede. Zobacz!

  Kolejna odsłona konfliktu na linii Peja-Tede. Zobacz wideo.

 • Peja kontra Tede: Kolejne starcie

  Narasta muzyczny konflikt pomiędzy Peją a Tede. Poznański raper przygotował EP-kę "Wszystko na mój koszt", w której dissuje warszawskiego hiphopowca.

 • Tede nagrał klip. Dla Pei!

  Zobacz kolejną odsłonę konfliktu warszawskiego rapera Tede z poznańskim hiphopowcem Peją!

 • Liroy kontra Tede. Uwaga, ostro!

  Środowisko hiphopowe wciąż wrze - tym razem w stronę Tede nieprzebierając w słowach przywalił Liroy. Wcześniej ten pierwszy mocno skomentował wspólną trasę Liroya i WYP3.

 • Tede dissuje Peję! Posłuchaj!

  Warszawski raper odpowiada na ataki hiphopowca z Poznania!

 • "Narodziłem się na nowo" (wywiad z Peją)

  20 lat artystycznej działalności - to robi wrażenie. Piękny jubileusz 26 października obchodziła w poznańskiej Arenie formacja Slums Attack, a my z tej okazji spotkaliśmy się z jej rapującą połówką, Peją. Wszystko po to, by porozmawiać o muzyce, przeszłości, dorastaniu, narodzinach córki czy dogłębnych życiowych zmianach.

 • Peja przeprasza i ubolewa

  Pojawiło się oficjalne oświadczenie Pei w sprawie w sprawie bijatyki, do której doszło na jego koncercie w Zielonej Górze. "Chciałbym przekazać wyrazy ubolewania nad zaistniałą sytuacją" - rozpoczyna poznański raper.

 • "Jestem za pokojowym rozwiązywaniem konfliktów"

  pracy jest produkcja, w której udział wzięła czołówka polskich raperów. Na płycie rymują min. Zipera, Włodu, Peja, OSTR, Tede, Vienio, Pele i Ascetoholix. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż Decks na swym

 • Jak zniszczyć swój wizerunek

  Kazik chciał się sądzić o sześć słów, a niepokorna Agnieszka Chylińska pokochała listy przebojów. Kanye West zepsuł młodej wokalistce wieczór i został nazwany przez prezydenta Obamę idiotą. Przedstawiamy najbardziej spektakularne wizerunkowe wpadki gwiazd!

Wideo na temat: peja uwaga
 • Prorok

  Dziewiętnastoletni Malik zostaje skazany na sześć lat więzienia. Nie potrafi czytać ani pisać. Jest zupełnie sam. Chłopak od razu przykuwa uwagę bossa korsykańskiego gangu. Dostaje od niego kolejne misje, dzięki którym zyskuje szacunek wśród innych więźniów. Coraz bardziej świadomy swojej siły Malik nie zawaha się, by sięgnąć po władzę?

 • Prorok

  Dziewiętnastoletni Malik zostaje skazany na sześć lat więzienia. Nie potrafi czytać ani pisać. Jest zupełnie sam. Chłopak od razu przykuwa uwagę bossa korsykańskiego gangu. Dostaje od niego kolejne misje, dzięki którym zyskuje szacunek wśród innych więźniów. Coraz bardziej świadomy swojej siły Malik nie zawaha się, by sięgnąć po władzę?

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.