• Informacje na temat:

  pele zdjęcia

Artykuły na temat: pele zdjęcia
 • Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z nowym chłopakiem! „Priorytety się zmieniły”!

  Rewolucja, jaka nastąpiła w życiu miłosnym Agnieszki Kaczorowskiej (25 l.), zaskoczyła wielu jej fanów. Aktorka jednak nie zamierza przejmować się opiniami innych ludzi i cieszy się swoim nowym związkiem.

 • Agnieszka Kaczorowska i jej mąż zachwycili pierwszym tańcem! Ale pozy!

  Agnieszka Kaczorowska (26 l.) i Maciej Pela wzięli ślub 7 września 2018 roku po niespełna roku znajomości. Para zasypuje swoich fanów zdjęciami z tego ważnego dla nich dnia i właśnie pochwalili się tymi, na których został uwieczniony ich pierwszy taniec jako małżeństwa.

 • Agnieszka Kaczorowska cierpi przez nowy związek. Nikt nie chce z nią rozmawiać!

  ...się chwalić wspólnymi zdjęciami z nowym wybrankiem. Nie odpowiada także na szczere, ale niezbyt przyjemne komentarze internautów. Woli skupić się na budowaniu relacji z Maciejem, niż tracić czas na...

 • Zaskakujący zwrot akcji w życiu Agnieszki Kaczorowskiej! Znów jest zakochana!

  Poprzedni chłopak Agnieszki Kaczorowskiej (25 l.) poszedł w odstawkę, bo ona już ma nowego! Jak donosi "Twoje Imperium", to tancerz, który dla niej zostawił narzeczoną!

 • Agnieszka Kaczorowska coś ukrywa?! Skąd ten pośpiech do ślubu?!

  Tuż po swych 26. urodzinach Agnieszka Kaczorowska wyprawiła w jednym z  luksusowych hoteli na Mazowszu swój wieczór panieński.  Gdyby tancerka i gwiazda serialu Klan sama nie pochwaliła się w internecie zdjęciami z imprezy, to nikt by nie wiedział, że wychodzi za mąż! "Ona kompletnie odcięła się od celebryckiego światka. Jakby zapadła się pod ziemię" - zdradza w rozmowie z "Twoim Imperium...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • DJ Decks: Teledysk ze złą dziewczyną

  Zakończyły się zdjęcia do teledysku do utworu "Zła dziewczyna" DJ Decksa Feat: Aha, promującego najnowszy album Decksa "Mixtape Vol. 3". Wideoklip zrealizował kontrowersyjny reżyser Sylwester Latkowski.

 • Konrad Niewolski ( "Symetria" ) kończy zdjęcia do swego najnowszego filmu "Job". Tym razem nie będzie to mroczna opowieść o kompanach z celi, jak w "Symetrii" , ale... zwariowana komedia. "Jest jeszcze wiele gatunków, których nie kręciłem i teraz przyszedł czas na komedię" - wyjaśnił ze śmiechem reżyser. Jedną z głównych ról zagra w "Jobie" Borys Szyc ( "Vinci" ), który razem z ekipą kręcił się

 • Horror erotycznego pożądania

  Dawno nie było w konkursie festiwalu Era Nowe Horyzonty filmu, który tak ostentacyjnie nawiązywałby do kina gatunków. Francuzko-belgijski "Amer" to jednak hołd złożony specyficznemu kinu - włoskim horrorom giallo.

Wideo na temat: pele zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...