• Informacje na temat:

  penelope cruz nicole kidman

Artykuły na temat: penelope cruz nicole kidman
 • Partnerka Micka Jaggera popełniła samobójstwo. Przez długi!

  Zwłoki kobiety znalezione zostały w poniedziałek 17 marca przez jej asystentkę. Partnerka wokalisty The Rolling Stones popełniła samobójstwo przy pomocy szalika.  L'Wren Scott była projektantką i ubierała takie gwiazdy, jak Penelope Cruz, Angelina Jolie czy Nicole Kidman. W 2006 roku założyła własną firmę odzieżową. Jednak, jak twierdzi "Daily Mail", nie odnosiła ona sukcesów. W ostatnim...

 • Tak śpiewa Penelope Cruz

  Choć sama mówiła, że śpiewanie było "przerażającym" doświadczeniem, znów to zrobiła. Zobacz teledysk do piosenki "Decirnos Adios" aktorki Penelope Cruz i latynoskiego wokalisty Miguela Bosé.

 • Tom Cruise: Ilu jeszcze kobietom zrujnuje życie?

  ...kobiet, z którymi aktor ewentualnie zechce się spotkać, wykonują za niego scjentolodzy... Tak było również po jego rozwodzie z pierwszą żoną Nicole Kidman. "Przesłuchano co najmniej 20 różnych kobiet(...) to krótko po jego głośnym rozstaniu z Penelope Cruz. Spotykali się przez kilka miesięcy w 2004 roku, jednak dziewczyna znudziła mu się i zdecydował o zakończeniu romansu. Chciał spotykać się...

 • Penelope Cruz bała się śpiewu

  Penelope Cruz bała się śpiewać na planie głośnej produkcji Roba Marshalla "Dziewięć" . "Śpiewanie było czymś strasznym" - wyznała gwiazda.

 • Cruz i Bardem wspierają Haiti

  Penelope Cruz i Javier Bardem postanowili wspomóc ofiary trzęsienia ziemi na Haiti, przekazując co roku po 100 tysięcy dolarów na odbudowę miejscowych szkół. Akcja gwiazdorskiej pary ma trwać przez 5 lat.

 • Kidman wspiera Cruise'a

  Popularna australijska aktorka Nicole Kidman (36 l.) zapewniła, że do końca życia będzie służyć pomocą swemu byłemu mężowi, Tomowi Cruise'owi, jeśli tylko będzie jej potrzebował. Przyznała też, iż wciąż go kocha.

 • Byłe kobiety Cruise'a u Almodovara?

  Nicole Kidman ( "Inni" ) i Penelope Cruz ( "Volver" ), czyli byłe kobiety Toma Cruise'a wystąpią być może razem w filmie. Muza hiszpańskiego reżysera Pedro Almodovara oraz sam mistrz próbują przekonać Kidman do udziału w jego najnowszym projekcie.

 • Magia tanga, magia musicalu

  1. miejsce w zestawieniu najpopularniejszych płyt w Polsce utrzymał zwycięzca drugiej edycji "Mam talent" - Marcin Wyrostek. Sporym zainteresowaniem cieszy się ścieżka dźwiękowa musicalu "Nine", w którym występują m.in. Daniel Day-Lewis, Nicole Kidman czy Penelope Cruz.

 • Gainsbourg znów u von Triera?

  Miała być Penelope Cruz, ale wybrała rolę w "Piratach z Karaibów 4". Według telewizji Arte w najnowszym filmie Larsa von Treira "Melancholia" ponownie zobaczymy Charlotte Gainsbourg.

 • Tom Cruise: "Może zostanę ojcem"

  42-letni amerykański gwiazdor filmowy Tom Cruise ( "Zakładnik" ), który ma dwójkę adoptowanych dzieci ze swoją byłą żoną, Nicole Kidman ( "Dogville" ), twierdzi, że gdy spotka odpowiednią partnerkę, bardzo będzie chciał zostać ojcem.

Zdjęcia na temat: penelope cruz nicole kidman
Wideo na temat: penelope cruz nicole kidman
 • Najpiękniejsze piersi Hollywood

  Prezentujemy jedne z najgorętszych ujęć filmowych z udziałem najsłynniejszych biustów w Hollywood. Które gwiazdy zasłużyły na to miano? Swoje wdzięki prezentowy na ekranie m.in. Salma Hayek, Angelina Jolie, Nicole Kidman, Kate Winslet i Penelope Cruz. Piękne aktorki odważnie odsłaniały swoje uroki w takich filmach jak "Elegia", "Desperado" czy "Oczy szeroko zamknięte". Która z pań wypadła