• Informacje na temat:

  penelope cruz z rodzina

Artykuły na temat: penelope cruz z rodzina
 • Penelope Cruz okrzyknięta najseksowniejszą kobietą na świecie!

  Amerykański magazyn dla mężczyzn „Esquirer” uznał, że Penelope Cruz (40 l.) zasługuje na miano najseksowniejszej kobiety na świecie.

 • Najseksowniejsza na świecie!

  Amerykański magazyn "Esquire" uznał, że Penélope Cruz jest najseksowniejszą kobietą świata. Trudno o lepszy wybór!

 • Penelope Cruz ukrywała ciążę?

  Penelope Cruz (40 l.) została wraz z rodziną przyłapana na plaży. Ku zaskoczeniu wszystkich gwiazda miała ciążowe krągłości…

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Penelope Cruz wyszła za mąż!

  Penelope Cruz i Javier Bardem pobrali się w tajemnicy na początku lipca na wyspach Bahama. Rzecznik prasowy aktorki dopiero teraz potwierdził tę informację.

 • Penelope Cruz opuszcza Hollywood

  Hiszpańska aktorka Penelope Cruz przygotowuje się właśnie do przeprowadzki do Nowego Jorku. Aktorka twierdzi, że zmęczyło ją życie w "opętanym na punkcie filmów" Los Angeles.

 • Penelope Cruz porzuca Los Angeles

  Hiszpańska aktorka Penelope Cruz przygotowuje się właśnie do przeprowadzki do Nowego Jorku. Aktorka twierdzi, że zmęczyło ją życie w "opętanym na punkcie filmów" Los Angeles.

 • Penelope Cruz wyszła za mąż!

  Penelope Cruz i Javier Bardem pobrali się na początku lipca na wyspach Bahama. Rzecznik prasowy aktorki dopiero teraz potwierdził tę informację.

 • Penelope Cruz wątpi w swoją urodę

  Penelope Cruz wcale nie uważa się za atrakcyjną kobietę! Hiszpańska aktorka, którą niedługo będziemy mogli zobaczyć u boku Scarlett Johansson w nowym filmie Woody'ego Allena pod tytułem "Vicky Cristina Barcelona", pomimo że uważana jest przez wielu za symbol seksu, osobiście ma się za osobę niespecjalnie nieatrakcyjną.

 • Penelope Cruz: Królowa Hiszpanii

  Ma Oscara, sławnego męża, za którym szaleją kobiety i uwielbienie rodaków. Ale i tak twierdzi, że jest... kurą domową!

Wideo na temat: penelope cruz z rodzina
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

  Reżyserem filmu jest Rob Marshall ("Nine - Dziewięć", "Chicago"). Za scenariusz obrazu odpowiedzialni są: Terry Rossio i Ted Elliot. W "Na nieznanych wodach" w postać kapitana Jacka Sparrowa ponownie wcieli się Johnny Depp. Partnerować będą mu: Geoffrey Rush (Hector Barbossa), Ian McShane (Czarnobrody) oraz Penelope Cruz (córka Czarnobrodego). W obrazie w mniejszych rolach zobaczymy również: Kevina McNally'ego, Stephena Grahama, Astrid Berges-Frisbey, Sama Claflina, Yuki Matsuzaki i Gemmę Ward.