• Informacje na temat:

  people bracia

Artykuły na temat: people bracia
 • People Who Love Peepholes

  Miliarder Walden Schmidt (Ashton Kutcher) postanawia targnąć się na swoje życie po rozpadzie małżeństwa z Bridget. Zdesperowany, chce utopić się w oceanie....

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Obsada "Beverly Hills, 90210" wspomina zmarłego Luke'a Perry'ego

  Shannen Doherty, czyli serialowa Brenda Walsh z "Beverly Hills, 90210" w wywiadzie dla magazynu "People" odniosła się do śmierci Luke'a Perry'ego. Znany z roli Dylana aktor zmarł w poniedziałek, 4 marca 2019 roku. Zmarłego kolegę z planu wspominały także inne gwiazdy kultowego serialu.

 • Johnny Depp najseksowniejszy

  Johnny Depp został uznany przez magazyn "People" za Najseksowniejszego Żyjącego Mężczyznę 2009 roku, detronizując ubiegłorocznego zwycięzcę - Hugh Jackmana.

 • "Beverly Hills, 90210": Być jędzą, albo nie być

  ...częstszych bijatyk i awantur, których dopuszczała się gwiazda poza filmowym studiem, m.in. w lokalnym barze. W 1993 r. magazyn "People" uczynił ją gwiazdą swojej okładki, z której krzyczał tytuł "Poza...

 • Jackson uzależniony?

  W mediach pojawiły się kolejne rewelacje dotyczące stanu Michaela Jacksona, stanowczo dementowane przez członków jego rodziny.

 • Najseksowniejszy mężczyzna świata

  Australijski gwiazdor Hugh Jackman (40 l.), został okrzyknięty przez amerykański magazyn "People", najseksowniejszym mężczyzną świata.

 • Inner Circle w Polsce

  Założony w 1968 roku na Jamajce reggae'owy zespół Inner Circle w połowie listopada przyjadą do Wrocławia na jedyny koncert w Polsce. Do największych przebojów grupy należą m.in. "Sweet (A La La La Long)", "Games People Play" czy "Rock With You".

 • Michelle Obama na liście najpiękniejszych ludzi

  Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych Michelle Obama zadebiutowała w tegorocznym zestawieniu stu najpiękniejszych ludzi magazynu "People".

 • Hugh Jackman najseksowniejszy

  Australijski gwiazdor Hugh Jackman został okrzyknięty przez amerykański magazyn "People" najseksowniejszym mężczyzną na świecie.

Wideo na temat: people bracia
 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...

 • Szczęśliwi ludzie: Rok w tajdze

  W samym sercu syberyjskiej głuszy, z dala od cywilizacji, 300 osób zamieszkuje małą miejscowości Bakhtia nad rzeką Jenisej - tak Werner Herzog, współautor i narrator filmu "Szczęśliwi ludzie: rok w tajdze", rozpoczyna niezwykłą opowieść. Razem z filmowcami, którzy tam dotarli, obserwujemy rok z życia myśliwych, wędkarzy i innych osób zamieszkujących wioskę. Codzienność w przykrytym śniegiem niedostępnym regionie świata. Z pięknych kadrów filmu wyłania się obraz faktycznie szczęśliwych i...

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...