• Informacje na temat:

  perchuć usta usta

Artykuły na temat: perchuć usta usta
 • Marcin Perchuć urodził się 30 czerwca 1973 roku w Warszawie.

 • Perchuć i Schejbal: Prawie jak małżeństwo

  12 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja wiosennej ramówki TVN-u. Jedną z nowości z będzie serial komediowy z Magdaleną Schjbal i Marcinem Perchuciem w rolach głównych.

 • Usta usta

  Narodziny ich pierwszego dziecka zbliżają się wielkimi krokami, a Iza (Sonia Bohosiewicz) jest coraz bardziej wkurzona zachowaniem Piotrka (Wojciech Mecwaldowski). Drażni ją jego bezbrzeżny entuzjazm wobec ciąży, wytyczanie najszybszej trasy do szpitala i niemal ekspercka wiedza na temat porodu. Agnieszka i Krzysztof (Magdalena Popławska i Marcin Perchuć) rozmijają się w swoich teoriach...

 • Magdalena Różczka: "Kocham. Nie biję"

  Magdalena Różczka ("Lekarze", "Czas honoru", "Usta usta"), jedna z ambasadorek tegorocznej akcji "Kocham. Nie biję", dzięki zaangażowaniu w projekt przestała się bać zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie rodziców nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

 • "Barwy szczęścia": Witek zazdrosny o romans Marka i Sylwii!

  Ani Marek (Marcin Perchuć), ani Sylwia (Olga Bończyk) nie będą pewni, czy powinni wiązać się ze sobą, ale postanowią dać sobie szansę. Tyle że Witka (Witold Sosulski) bardzo zezłości widok ojca całującego prawniczkę...

 • "Usta usta": Nadęty bogacz

  Marcin Perchuć to aktor zarówno teatralny i filmowy, jak i serialowy. Szerszej publiczności artysta dał się poznać jako Konstanty Turski w "Ekipie" Agnieszki Holland. Obecnie możemy podziwiać jego komediowe umiejętności w serialu "Usta usta".

 • "Mąż czy nie mąż": Nie taki zły gość

  Na wypadek, gdyby nie zdał na aktorstwo, Marcin Perchuć planował studiować... fizykę. Na szczęście marzenie się spełniło, a dzisiaj sam uczy przyszłych aktorów. Już wkrótce będzie bronił doktoratu... Nam opowiada o roli Michała, Dniu Kobiet, żonie i dzieciach.

 • "Usta Usta": Finał serialu

  We wtorek, 3 maja, telewizja TVN zakończyła emisję ostatniego sezonu serialu "Usta Usta" . Finałowy odcinek obejrzało 2,488 mln widzów.

 • ​Zagrali w filmie o... chomiku

  Paweł Wilczak, czyli Jacek Lisowski z „Reguł gry”, i Marcin Perchuć, czyli Jivan z nowego serialu „Lekarze”, zjawili się w poniedziałek w warszawskim kinie Kultura na premierze krótkometrażowego filmu „Chomik”, w którym zagrali główne role.

 • "Usta usta": Niedługo finał!

  W najbliższą sobotę, 12 czerwca, widzowie TVN zobaczą ostatni odcinek pierwszego sezonu serialu "Usta usta" . O najciekawszych wątkach oraz o sukcesie produkcji opowiadają aktorzy odtwarzający główne role oraz producent serii.

Zdjęcia na temat: perchuć usta usta
Wideo na temat: perchuć usta usta
 • Marcin Perchuć o "Ustach..."

  Wywiad z Marcinem Perchuciem.

 • Rozbierane sceny Anny Muchy

  Anna Mucha pojawiła się w drugim sezonie serialu "Usta, Usta" i od razu porządnie w nim namieszała. Wdała się bowiem w romans z porządnym ojcem rodziny, Krzysztofem (w tej roli Marcin Perchuć). Aktorka przyznaje, że bardzo lubi ten serial i ogląda go z całą rodziną.

Dyskusje na temat: perchuć usta usta
 • Re: Telekamery: Głosujcie na wasz ulubiony serial!

  Moje typy to Na Wspólnej i Usta Usta. Na Wspólnej bo: - porusza tematy z życia codziennego, np. alkoholizm, nastoletnia ciąża, hiv etc. - nie jest mdły, jest trochę obyczajowy, trochę kryminalny(...) ambitnych nazwisk Usta Usta bo: - ten serial wciąga. Nie czekam na kolejny odcinek w TV tylko oglądam w Internecie; - świetne wątki, dynamiczne i ciekawe, bez mdłości - muzyka pierwsza klasa - bardzo dobra