• Informacje na temat:

  perepeczko w m jak milosc

Artykuły na temat: perepeczko w m jak milosc
 • "M jak miłość": Agnieszka Fitkau-Perepeczko tęskni za... Simoną

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko, czyli niezapomniana Simona z „M jak miłość”, straciła już nadzieję, że kiedykolwiek jeszcze dane jej będzie stanąć na planie „Emki”. Aktorka, która właśnie przyleciała do Polski z Australii, gdzie mieszka od wielu lat, twierdzi, że jeśli jednak dostałaby propozycję ponownego wcielenia się w Simonę, bez wahania by ją przyjęła...

 • Biedna Perepeczko

  Od kiedy producenci "M jak miłość" odsunęli Agnieszkę Fitkau - Perepeczko od serial u, aktorka nie ma za co żyć.

 • Agnieszka Perepeczko świętuje sukces. Podpisała intratny kontrakt reklamowy!

  Agnieszka Perepeczko (73 l.) odcina kupony od popularności zdobytej dzięki roli Simony w serialu "M jak miłość". Wdowa po słynnym Janosiku została właśnie ambasadorką zagranicznych linii lotniczych!

 • Auta Perepeczki sprzedane

  Pamiątki po Janosiku, zmarłym przed dwoma laty Marku Perepeczko rozchodzą się na aukcjach internetowych jak świeże bułeczki. Na pierwszy rzut poszły samochodziki.

 • Marek Perepeczko: Smutna starość aktora. Prawda wyszła na jaw dopiero po śmierci

  W roli Janosika Marek Perepeczko (+63 l.) odniósł ogromny sukces. Mimo to jego życie - zarówno to zawodowe, jak i prywatne - nie było sielanką. Raczej pasmem wzlotów i bardzo bolesnych upadków.

 • Dobre rady Fitkau-Perepeczko

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest obecnie gościem Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Aktorka opowiedziała o swoim świetnym wyglądzie i pogodzie ducha, oraz o tym, że tęskni za Simoną - postacią, w którą wcieliła się w "M jak miłość".

 • Ludzie zamarli na widok piersi Agnieszki Fitaku-Perepeczko! W sieci zawrzało!

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko (76 l.) nie przejmuje się opiniami ludzi. Ostatnio kolejny raz skutecznie podniosła wszystkim ciśnienie. Czy kobiecie w jej wieku faktycznie nie wypada zakładać tak śmiałych kreacji?

 • Chce zostać w "M jak Miłość"

  Agnieszka Perepeczko nie chce odchodzić z "M jak Miłość". Czy jej serial owa Simona stanie się ofiarą Stefana?

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko cieszy się australijską emeryturą!

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko (72 l.) postanowiła "czerpać z życia same przyjemności". Swoje miejsce na ziemi znalazła tysiące kilometrów od Polski!

 • Perepeczko: Polski Marlon Brando

  Był przystojny, barczysty i zawsze uśmiechnięty. Kochały się w nim wszystkie dziewczyny, bo miał "miękkie serce". Zapamiętaliśmy go jako Janosika, ale warto wiedzieć, że Marek Perepeczko zagrał również wielkie role u Jerzego Hoffmana i Andrzeja Wajdy. Gdyby żył, miałby dzisiaj 71 lat.

Zdjęcia na temat: perepeczko w m jak milosc
 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko, czyli niezapomniana Simona z "M jak miłość" nie czuje się skrępowana brakiem bielizny. My wręcz przeciwnie.
Dyskusje na temat: perepeczko w m jak milosc
 • Re: Mija 7 lat od śmierci niezapomnianego Janosika

  Ani slowa w tym artykule o tym jak pani Agnieszka zdradzala swego meza w Australii i jak znalazla sobie tam "nowa milosc". To przez nia Marek Perepeczko "zajadal smutki", rozpaczajac nad ta nic nie warta, zakochana w sobie latawica...

 • Re: Mija 7 lat od śmierci niezapomnianego Janosika

  Ani slowa w tym artykule o tym jak pani Agnieszka zdradzala swego meza w Australii i jak znalazla sobie tam "nowa milosc". To przez nia Marek Perepeczko "zajadal smutki", rozpaczajac nad ta nic nie warta, zakochana w sobie latawica.

 • Re: Mija 7 lat od śmierci niezapomnianego Janosika

  Ani slowa w tym artykule o tym jak pani Agnieszka zdradzala swego meza w Australii i jak znalazla sobie tam "nowa milosc". To przez nia Marek Perepeczko "zajadal smutki", rozpaczajac nad ta nic nie warta, zakochana w sobie latawica... SWIETA PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: "M jak miłość": Agnieszka Perepeczko uważa, że starość jej nie dotyczy...

  tak naprawde to lubie pania Perepeczko ale ona ma na litosc dobrze po 74 kiedy gralaw Mjak Milosc miala juz 74 lata od dawna tam nie gra a lata leca czyz nie ma przypadkiem z 76lat?

 • Re: Mija 7 lat od śmierci niezapomnianego Janosika

  Ani slowa w tym artykule o tym jak pani Agnieszka zdradzala swego meza w Australii i jak znalazla sobie tam "nowa milosc". To przez nia Marek Perepeczko "zajadal smutki", rozpaczajac nad ta nic nie warta, zakochana w sobie latawica... A TERAZ OKROPNIE KROKODYLE ŁZY RONI

 • Re: Mija 7 lat od śmierci niezapomnianego Janosika

  Ani slowa w tym artykule o tym jak pani Agnieszka zdradzala swego meza w Australii i jak znalazla sobie tam "nowa milosc". To przez nia Marek Perepeczko "zajadal smutki", rozpaczajac nad ta nic nie warta, zakochana w sobie latawica... Zdrada? To jest nieadekwatne do sytuacji słowo wymyślone przez zawistne kobiety. Miłosc to miłość, a nie zdrada. Zdradzać można kogos przeciwko komu się spiskuje