• Informacje na temat:

  perfekcjonistka

Artykuły na temat: perfekcjonistka
 • "Diagnoza": Perfekcjonistka z kompleksami

  ​Gdy przyszła popularność i sukcesy, wydawało się, że to szczyt spełnienia marzeń. Ale paradoksalnie, właśnie wtedy Danuta Stenka zaczęła cierpieć na depresję.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Szpital

  Dr Anna Nowicka zajmuje się 26-latką, która złamała rękę. Pacjentka jest perfekcjonistką i bardzo angażuje się w swoją pracę. Kobieta nie ma pojęcia, że...

 • Katarzyna Ankudowicz: Dziewczyna z sąsiedztwa

  Teraz daje z siebie 100% w show "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • "Przyjaciółki": 11. sezon od 1 marca w Polsacie!

  Perypetie Patrycji, Ingi, Zuzy i Anki elektryzują widzów! Co czeka bohaterki w nowych odcinkach? Czy Zuza zrzuci maskę perfekcjonistki? Czy Patrycja zapomni o Wiktorze? Z kim Inga ułoży swoje życie? Z jakimi problemami zmierzą się Anka i Paweł?

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • Dobry duch kancelarii

  Bohaterka Darii Widawskiej, Dorota, to perfekcjonistka. Chce, by zarówno jej życie zawodowe, jak i rodzinne układało się idealnie. Jednak nie zawsze jej się to udaje. - Doskonale rozumiem Dorotę - przyznaje aktorka.

 • Zmarła gwiazda kina Virna Lisi

  W wieku 78 lat zmarła w czwartek, 18 grudnia, włoska aktorka filmowa Virna Lisi, wielokrotnie nagradzana w swoim kraju. Na festiwalu w Cannes otrzymała Grand Prix w 1994 roku za rolę Katarzyny Medycejskiej w filmie "Królowa Margot" Patrice'a Chereau.

 • "Blondynka": Hanna Śleszyńska jest wrogiem... bylejakości

  Hanna Śleszyńska, czyli Auguścikowa z "Blondynki", to aktorka o tysiącu twarzach, która od lat cieszy się opinią perfekcjonistki w każdym calu. - Lubię pracować z sensem, bo bylejakość po prostu mnie zniechęca - mówi.

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

Zdjęcia na temat: perfekcjonistka
Wideo na temat: perfekcjonistka
 • "Przyjaciółki 11": Zwiastun nowego sezonu

  Perypetie Patrycji, Ingi, Zuzy i Anki elektryzują widzów! Co czeka bohaterki w nowych odcinkach? Czy Zuza zrzuci maskę perfekcjonistki? Czy Patrycja zapomni o Wiktorze? Z kim Inga ułoży swoje życie? Z jakimi problemami zmierzą się Anka i Paweł? Obok czterech głównych aktorek - Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer oraz ich serialowych partnerów, w 11. sezonie zobaczymy nowe twarze - Romę Gąsiorowską, Wojciecha Mecwaldowskiego i Jana...

 • Małgorzata Rozenek ma spokój. Nie musi przygotowywać świąt!

  postara się pomagać w przygotowaniach, obawia się jednak, że jej rola będzie minimalna. "Jedna i druga mama są perfekcjonistkami i świetnie same sobie radzą, więc myślę, że naprawdę jedyne, co będę

Dyskusje na temat: perfekcjonistka