• Informacje na temat:

  perfekcyjna pani domu 5 lat temu

Artykuły na temat: perfekcyjna pani domu 5 lat temu
 • Małgorzata Rozenek o swoim programie: „Nie miałam oczekiwań”

  Małgorzata Rozenek (36 l.) zyskała sławę dzięki programowi „Perfekcyjna Pani Domu”. Okazuje się, że wcale nie oczekiwała aż takiego sukcesu!

 • Telekamery 2013: Nominacje!

  Rozpoczyna się 16. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Anna Dereszowska? Paweł Małaszyński, a może Marek Bukowski? Kora czy Robert Kozyra? Hanna Lis czy jednak Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w marcu 2013 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Będzie trzeci sezon "Perfekcyjnej pani domu" Stacja TVN, zadowolona z wyników oglądalności show Małgosi Rozenek, zapowiedziała kontynuację "najbardziej ogłupiającego programu" w polskiej telewizji(...) makijażu, modnym stroju, białych rękawiczkach i wynajętym na potrzeby programu domu, w rzeczywistości mając sprzątaczkę i nianię do dzieci, czy jednak nada jej kilka ludzkich cech typowej zapracowanej...

 • Matki bardziej "młodzieżowe" od córek

  - Łatwo jest krytykować czyjś styl, ale teraz mogę podpowiadać, co z nim można zrobić - mówi Karolina Malinowska, radząc też, by z modą nie przesadzać...

 • Bożena Dykiel przez chorobę zniknęła z salonów! Mamy najnowsze wieści o stanie jej zdrowia!

  W lipcu tego roku pani Bożena Dykiel (69 l.) przeszła skomplikowaną operację serca. Jak teraz czuje się ta kochana przez widzów aktorka?

 • Dla kogo Telekamery?

  Katarzyna Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska? Tomasz Karolak czy Paweł Małaszyński? Magda Gessler czy Krzysztof Ibisz? Już 11 marca wielka gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia"!

 • Małgorzata Rozenek spędziła urodziny w pracy!

  Małgorzata Rozenek 1 czerwca skończyła 36 lat. W przeciwieństwie do swojego narzeczonego, nie świętowała w modnym klubie z całą plejadą gwiazd.

 • Co pod choinkę?

  Wszyscy z niecierpliwością czekamy na święta Bożego Narodzenia, ale myśl o prezentach niejednemu z nas spędza sen z powiek. Nie wiesz, czym obdarować najbliższych? Co dla niej, co dla niego i co dla dziecka? Podpowiadamy, jak poradzić sobie z tegorocznymi prezentami.

 • Edyta Pazura nie oszczędza się nawet w zaawansowanej ciąży!

  ...raczej nie rozczula się nad sobą. Ostatnio ciężarna zamieściła filmik, na którym z ogromnym brzuchem prasuje i dodatkowo ćwiczy przy tej czynności. "Ciężarno-perfekcyjna Pani Domu. Nikt mi nie podskoczy(...), która zmarła w wieku 36 lat, 5 października 2014 roku opublikowała bardzo podobny filmik kilka miesięcy przed swoją śmiercią. Już ciężko chora, ćwiczyła przy desce do prasowania, dokładnie tak samo jak...

 • Powrót wielkich bohaterów

  ...brudu, ale też zaspokoić brudne myśli korzystających z jej usług panów, którzy w dobie internetu płacą krocie za takie "tutoriale" perfekcyjnej pani domu. Wszystko idzie pięknie do czasu, kiedy drugie(...): jest to największy czarny charakter tej produkcji. Były sąsiad bohaterek, eks-mąż ich najlepszej przyjaciółki, obecnie: morderca po odsiadce . Mężczyzna po dziewięciu latach więzienia pragnie...