• Informacje na temat:

  perfekcyjna pani domu dzieci z in vitro

Artykuły na temat: perfekcyjna pani domu dzieci z in vitro
 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan opowiedzieli o miłości i dziecku z in vitro

  ...ogromną pomocą przy wychowywaniu dzieci.  Na co dzień może ona liczyć nie tylko na Majdana, ale również na ciocię Bożenkę, którą niektórzy nazywają "gosposią Perfekcyjnej Pani Domu". Małgorzata tłumaczy, że(...) "Perfekcyjna" i jej ukochany pozują otoczeni luksusem.   Na jednym ze zdjęć Małgosia przystrojona biżuterią zażywa kąpieli, a Radzio obserwuje całą scenę zza jej pleców. Z kolei na innej fotografii para...

 • On bałagani, ona sprząta

  Jacek Rozenek, czyli Miłosz Grabski z "Aidy", jest strasznym bałaganiarzem, ale nie musi się martwić o utrzymanie porządku wokół siebie, bo dba o to jego żona Małgorzata, znana lepiej jako Perfekcyjna Pani Domu.

 • Małgorzata Rozenek: Zdecyduje się na trzecie in vitro?

  Małgorzata Rozenek (36 l.) i Radosław Majdan (42 l.) bardzo chcieliby mieć córeczkę. Perfekcyjna Pani Domu zdecyduje się na zabieg in vitro?

 • Perfekcyjny rozwód?

  Ich nazwisko nie schodzi z pierwszych stron gazet już od kilku tygodni. Plotki o kryzysie w związku przerodziły się w coraz poważniejsze sygnały o rozwodzie...

 • Kożuchowska podjęła decyzję ws. in vitro!

  Małgorzata Kożuchowska pod koniec kwietnia skończyła 42 lata. Aktorka twierdzi jednak, że na dzieci ma jeszcze czas.

 • Wcale nie taka idealna

  Małgorzata Rozenek jak każda kobieta ma chwile słabości oraz rzeczy, o które zawsze będzie walczyć. "Perfekcyjna pani domu" zdradza, co jest najważniejsze w jej życiu.

 • Jacek Rozenek ma dość zachowania Małgorzaty! "Dzieci mogą być szykanowane z tego powodu"

  ....  "Dałabym jej na imię Helena" – wyznała Perfekcyjna Pani Domu. Przy innej okazji zdradziła, że jej mąż nie miałby też nic przeciwko bliźniakom. "W show-biznesie dawno nie było pary, która tak umiałaby(...) dzieci były jeszcze małe, nie rozumiała strachu związanego z mówieniem o in vitro.  "Dla mnie to była jedyna szansa na posiadanie dzieci. Nie mogę słuchać tego, co teraz się dzieje wokół in vitro. Cały...

 • Rozenek o macierzyństwie: To jest dramat

  Perfekcyjna pani domu Małgorzata Rozenek (34 l.) i żona aktora Jacka Rozenka (43 l.) wcale nie promuje perfekcyjnej wizji macierzyństwa. Szczerze przyznaje, że wychowanie to nie tylko słodkie uśmiechy milusińskiego bobasa, ale także nieprzespane noce i ciągły brak czasu.

 • ​Jest bałaganiarzem, ale żona nie ma mu tego za złe

  Jacek Rozenek, czyli Miłosz Grabski z "Aidy", jest strasznym bałaganiarzem, ale nie musi się martwić o utrzymanie porządku wokół siebie, bo dba o to jego żona Małgorzata, znana lepiej jako Perfekcyjna Pani Domu.

 • Rozenkowie jednak mieszkają razem?

  Jak jest naprawdę z małżeństwem Perfekcyjnej Pani Domu?