• Informacje na temat:

  perfekcyjna pani domu kostrzewski

Artykuły na temat: perfekcyjna pani domu kostrzewski
 • .... Jesienią mogliśmy oglądać ją w nowej odsłonie, gdzie odchodziła od roli perfekcyjnej pani domu. Nadal dostawaliśmy porady prowadzenia domu, ale już w mniej idealny sposób. W programie mieliśmy okazję(...) Perfekcyjnej Pani Domu. Film zawiera urywki z kręcenia programu, gdzie Małgosia zaliczyła niejedną wpadkę. Wyznaje ona po pokazaniu popełnionych przez siebie faux pas, już w studyjnej wersji, że: "Wiem, że...

 • TVN Style: Freud w spódnicy i inne nowości

  Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna Pani Domu", Katarzyna Pakosińska namawiająca na intymne zwierzenia na "Pakozetce" i propozycje kulinarne Pascala Brodnickiego wprost z Azji - to niektóre z wiosennych nowości TVN Style. Znamy już wiosenną ramówkę stacji.

 • Gonia zrobiła karierę jako Perfekcyjna Pani Domu. Ze sprzątania uczyniła sztukę, której latami trzeba się uczyć. Swojego czasu, kiedy program TVN-u stał się hitem, każda gospodyni domowa, chciała być jak Małgosia. Uchodziła wówczas za ideał, co po chwili zaczęło jej samej trochę przeszkadzać. Wnikliwi obserwatorzy wytykali jej każdą, nawet najmniejszą wpadkę czy to w zachowaniu, w wypowiedzi, czy...

 • Rozenek ma czas na wszystko?

  Już niebawem weźmie udział w finale "Bitwy o dom", a potem zrealizuje kolejne plany. 4 grudnia, tuż przed mikołajkami, Małgorzata Rozenek zaprezentuje swój poradnik dla kobiet. Doskonale zorganizowana gwiazda godzi różne wyzwania zawodowe, dba o dom i poświęca uwagę bliskim. Zdaje się, że ma czas na wszystko.

 • Obie są kobietami z dwóch różnych galaktyk. Ale jedno je łączy - mąż! Panie nie kryją wzajemnej niechęci. Ostatnio Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (w wieku Dody) nie pojawiła się na jednej z uroczystych imprez. Powód? Dorota Rabczewska (po 30.) była na niej gościem specjalnym!

 • Gwiazdy i ich rodzeństwo

  O artystach wiemy wszystko, a kim jest ich rodzeństwo? Czy utrzymują ze sobą bliskie kontakty? Jakie mają zawody? Jedno jest pewne, więzy krwi dla naszych gwiazd są ogromnie ważne.

 • ...połączenie słów Dziewicy Orleańskiej, z nagimi plecami Perfekcyjnej Pani Domu, z drogą biżuterią i atłasami, to dobry wybór?  Na szczęście napis na plecach Małgoni został wykonany tylko na potrzeby...

 • Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan "nie wstaje z łóżka za mniej niż 30 tys."

  Program "Perfekcyjna pani domu", w którym była ekspertką od sprzątania, wywindował ją do roli "gwiazdy". Później były występy w kolejnych formatach stacji. Najwięcej sympatyków Rozenek zyskała jednak(...) niemal we wszystkich kolorowych magazynach. Nie dziwi więc fakt, że z czasem zaczęły rosnąć nie tylko jej usta, ale i stawki. Jak podaje "Super Express", "Rozenek nie rusza się z domu za mniej niż 30

 • Manuela Gretkowska o Rozenek i Majdanie: Szatniarz i sprzątaczka. Jest odpowiedź Perfekcyjnej!

  Manuela Gretkowska (52 l.) oceniła sesję Małgorzaty Kostrzewskiej-Bukaczewskiej-Rozenek-Majdan (ur. 1999 r.) i Radosława Majdana (45 l.), która ukazała się w jednym z kolorowych magazynów. Celebrytka poczuła się tak dotknięta oceną, że odpowiedziała pisarce.

 • Matka Rozenek ostro krytykuje córkę! "Nie gadaj tyle głupot"

  Pani Zofia Kostrzewska nie ma najlepszego zdania o medialnej karierze swojej pociechy...

Wideo na temat: perfekcyjna pani domu kostrzewski
 • Nawet gosposia Rozenek-Majdan naciska na dziecko!

  pomaga mi w opiece nad chłopcami i w prowadzeniu domu, wczoraj tak siedziała - bo ja pisałam ze Stasiem plan lekcji, wszystko mu robiłam - i mówi do mnie: pani Małgosiu, czas na dziewczynkę, bo tylko ona to doceni, co pani robi" - śmieje się perfekcyjna pani domu. Dołączamy się do apelu! (Dzień dobry TVN/x-news)