• Informacje na temat:

  perfekcyjna pani domu kto gra

Artykuły na temat: perfekcyjna pani domu kto gra
 • Serialowe heroiny

  Ten, kto wymyślił przysłowie, że to "mężczyzna jest głową rodziny, a kobieta szyją", grubo się pomylił. A już na pewno nie widział wielu seriali, gdzie to "babki" rządziły familią i zawsze osiągały swoje cele - niezależnie od tego, czy była to śmierć małżonka, czy chwila spokoju na kanapie z nowym odcinkiem "The Oprah Winfrey Show".

 • Tomasz Lis, Daniel Olbrychski, Kamil Durczok, Monika Olejnik i inni – to oni wzbudzają kontrowersje

  ...wszyscy wierzą, że "Perfekcyjna Pani Domu" rzeczywiście ma 37 lat, jak chwali się w mediach.  Według niektórych celebrytka wygląda na znacznie starszą.  Jak jest rzeczywiście?  To wie tylko Rozenek(...) prezydenckich głosować na Bronisława Komorowskiego, a w programie Tomasza Lisa zaatakował córkę prezydenta Dudy.  To nie spodobało się wielu fanom aktora, którzy oceniali, że powinien zająć się własnymi...

 • Kto w drugiej edycji "Tańca z gwiazdami"?

  Producenci show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" rozpoczęli właśnie poszukiwania gwiazd, które zatańczą jesienią w programie.

 • Nowy program Małgorzaty Rozenek

  - W "Bitwie o dom" nie zabraknie emocji. Myślę więc, że program będzie chętnie oglądany - mówi Małgorzata Rozenek, która sama dobierała uczestników nowego show.

 • Magia animacji poklatkowej

  Trzej dystrybutorzy w związku z żałobą narodową przesunęli zaplanowane na dzisiaj premiery swoich filmów. Do kin trafiają jednak w piątek cztery inne tytuły, w tym "Fantastyczny Pan Lis" Wesa Andersona i "Nic osobistego" - holenderski film urodzonej w Polsce Urszuli Antoniak.

 • Ksiądz w sukience, czyli 25 lat arcydzieła The Smiths

  25 lat temu ukazał się najważniejszy album najważniejszego zespołu brytyjskiej sceny niezależnej lat 80. Mowa o "The Queen Is Dead" i The Smiths.

 • Urwał im się film. Trzeci raz

  Czterech kumpli, morze alkoholu i Las Vegas. Brzmi znajomo? Już niebawem na ekrany polskich kin wejdzie "Kac Vegas 3", ostatni film z bijącej rekordy popularności serii komedii w reżyserii Todda Phillipsa.

 • Queen: Nieznana historia (cz. 1)

  Pod koniec stycznia ukaże się po polsku książka "Queen: Nieznana historia. Moje życie u boku największego zespołu rockowego XX wieku" autorstwa Petera Hince'a, który jako fotograf spędził wiele lat na trasach koncertowych Queen. U nas możecie przeczytać obszerne fragmenty pierwszego rozdziału.

 • Marzenia do spełnienia

  Swoje mieszkanie Małgorzata Rozenek urządziła zupełnie sama i jest z tego dumna. Ale uczestnikom "Bitwy o dom" z chęcią doradza. Tylko później surowo rozlicza z wykonania...