• Informacje na temat:

  perfekcyjna pani domu na święta

Artykuły na temat: perfekcyjna pani domu na święta
 • Małgorzata Rozenek: To już koniec "Perfekcyjnej pani domu"!

  Przygoda Małgorzaty Rozenek (35 l.) z "Perfekcyjną panią domu", najbardziej ogłupiającym programem telewizyjnym, dobiega końca.

 • Tradycyjne święta, czyli Wielkanoc u Żaków

  Rewolucja kulinarna - tak, ale nie na wielkanocnym stole! Katarzyna Żak, gwiazda "Rancza", zdradza, co jej rodzina jada na co dzień, a co podczas świąt. Aktorka opowiada też, jak radzi sobie z domowymi porządkami.

 • Rozenek i Majdan uciekają z Polski na święta! Czy w swoim "stanie" powinna latać samolotem?

  Przez lata Małgonia kreowana była w mediach jako "perfekcyjna pani domu". W wywiadach opowiadała więc, że uwielbia przygotowania do świąt. Od zakończenia emisji tegoż programu minęło już sporo czasu(...) wyobrażałam sobie, że mogłabym tak spędzić wyjątkowy czas, którym są święta. Długo się nad tym zastanawialiśmy, aż wreszcie doszliśmy do wniosku, że powinniśmy wrzucić na luz i zrobić sobie przy okazji...

 • Romantyczne zaręczyny. Teraz dzieci?

  Małgorzata Rozenek ma powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. W minione święta Radosław Majdan wręczył jej pierścionek i poprosił o rękę.

 • Gośka Rozenek nie musi sprzątać na święta! Oto jej sposób na Wielkanoc!

  Młodziutka celebrytka karierę w mediach zaczęła od programu "Perfekcyjna pani domu", który przyniósł jej ogromną popularność, ale i przypiął łatkę miłośniczki sprzątania.  Choć  Małgorzata przez(...) wielkimi krokami święta wielkanocne nie będą tym razem Małgoni aż tak potrzebne. Jak bowiem informuje zaprzyjaźnione z celebrytką "Party", Majdanowa postanowiła ten czas spędzić w Norwegii...

 • A jednak... Rozenkowie biorą rozwód!

  To już pewne! Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z "Barw szczęścia", nie chce dłużej być mężem Perfekcyjnej Pani Domu. Kilka dni temu złożył w sądzie pozew o rozwód, który zakończyć ma jego małżeństwo z gwiazdą TVN.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się, jak spędziła święta

  ...brata Radka, Michałkiem. "Zdecydowanie pani pasuje" - napisała jedna z internautek. Sama "Perfekcyjna" ma chyba podobne zdanie, bowiem już nie raz zapowiadała, że chce znów zostać mamą.(...)Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) jeszcze przed świętami chwaliła się wysprzątanym i przystrojonym domem. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, jak mieszkają państwo Majdanowie wraz z synami Gosi. Później...

 • Małgorzata Rozenek: Unikajmy tandety

  Świąteczne przygotowania, to wyzwanie, z którym mierzy się każda "perfekcyjna" pani domu. Małgorzata Rozenek radzi, jak zaplanować porządki oraz udekorować dom i wyznaje, dlaczego na jej wigilijnym stole nie może zabraknąć sałatki jarzynowej i pierogów ruskich.

 • Małgorzata Rozenek spędzi święta z byłym mężem!

  W tym roku święta w rodzinie Małgorzaty Rozenek (36 l.) i Radka Majdana (42 l.) będą wyjątkowe. Po raz pierwszy spędzą je razem z rodzicami piłkarza. "W święta wraz z mężem, jego bliźniakami i córką przyjeżdżamy do Radka do domu. Święta spędzimy wszyscy razem. Z Małgosią, jej rodzicami i dziećmi. Będą wszyscy" - wyznaje "Super Expressowi" pani Halina Majdan, mama Radka. Jak udało się ustalić...

 • Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się, jak mieszka

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) już przystroiła swój dom na święta, a efektami postanowiła podzielić się w sieci. Na Instagramie zamieściła kilka fotek, dzięki którym możemy przekonać się, jak mieszkają państwo Majdanowie. Najbardziej w oczy rzuca się chyba to, że jest czysto, a wszystko jest uporządkowane, ale to raczej nie dziwi - w końcu to mieszkanie "Perfekcyjnej Pani Domu".