• Informacje na temat:

  perfumy elizabeth taylor

Artykuły na temat: perfumy elizabeth taylor
 • Krystle i Alexis wracają!

  ...demonicznej Alexis odrzuciły takie sławy jak: Elizabeth Taylor, Raquel Welch czy Sophia Loren. Collins jest szczęśliwa, dopięła swego, martwi ją jednak fakt, iż na planie nie spotka się z Blakiem(...) - czy dobrym, to już zupełnie inna historia. Powstało o niej mnóstwo książek, albumów, a nawet perfumy "Forever Krystle".  Co różni Lindę Evans od pani Carrington? Nie spotkała swojego Blake’a. Pierwsze...

 • Jak pachnie Elizabeth Taylor?

  Swój pierwszy zapach Elizabeth Taylor wykreowała w 1987 roku. Perfumy, o wymownej nazwie Passion, otworzyły aktorce wrota do zmysłowego świata. W tym roku gwiazda ma dla swoich fanów nową zapachową propozycję.

 • W chwili śmierci miała miliard dolarów

  Oszacowany na miliard dolarów stan konta Elizabeth Taylor nie ma nic wspólnego z przemysłem filmowym, tylko... z branżą kosmetyczną.

 • Michael Jackson zarabia miliony po śmierci

  Choć Michael Jackson nie żyje już od dwóch lat, Król Popu wciąż zarabia miliony. Z majątkiem wycenianym na 170 mln dolarów znalazł się na pierwszym miejscu rankingu najlepiej zarabiających, nieżyjących gwiazd, który corocznie przygotowuje magazyn "Forbes".

Wideo na temat: perfumy elizabeth taylor
 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

 • Służące

  "Służące" to pełna ciepła opowieść o niezależnych i silnych kobietach, które od szeptów rozpoczęły wielkie i głośne zmiany społeczne. Akcja filmu toczy się w stanie Missisipi w latach 60. ubiegłego wieku. Skeeter (Emma Stone) właśnie skończyła studia. Marzy o karierze pisarki, nie myśli zaś ani o małżeństwie, ani o dzieciach, ku konsternacji swej matki i konserwatywnych przyjaciółek. Przeprowadza wywiad z Aibileen (nominowana do Oscara Viola Davis), czarnoskórą służącą w jednym z...