• Informacje na temat:

  perfumy klum

Artykuły na temat: perfumy klum
 • Nicole Kidman w reality show

  Gwiazda Hollywood Nicole Kidman słynie ze swojego dobrego stylu, co widać po jej kreacjach na uroczyste gale i udziale w reklamach perfum Chanel. Dlatego właśnie gwiazda wybiegów Heidi Klum zaprosiła aktorkę do udziału w swoim reality show "Project Runway".

 • Znana modelka udziela porad

  Już wkrótce każda kobieta będzie mogła zasięgnąć opinii prawdziwej gwiazdy. Supermodelka Heidi Klum ma zamiar za pośrednictwem internetu udzielać porad w kwestii mody, urody, wychowania dzieci i związków.

 • Najbogatszą modelką jest...

  Pomimo kryzysu modelki wciąż mogą liczyć swoje zarobki w milionach dolarów. Na szczycie modowej listy płac znalazły się Brazylijka Gisele Bundchen, Niemka Heidi Klum i Brytyjka Kate Moss.

 • Jak pachnie Bruce Willis?

  Moda na kreowanie własnego zapachu nie ominęła również aktora Bruce'a Willisa. Jak podaje serwis WWD, premiera debiutanckiego zapachu gwiazdora przewidziana jest na lipiec.

Wideo na temat: perfumy klum
 • Mój tydzień z Marilyn

  "Marilyn, czy to prawda, że w łóżku nie masz na sobie nic poza perfumami?" - tym pytaniem angielscy dziennikarze witają Marilyn Monroe na lotnisku, gdy gwiazda po raz pierwszy odwiedza Europę. Ekscytacja udziela się zresztą nie tylko mężczyznom, bo Monroe latem 1956 roku jest bez wątpienia najsłynniejszą kobietą na świecie. Ikona seksu i blichtru Hollywood przyjeżdża do Londynu, aby wystąpić w filmie u boku Laurence'a Oliviera. Towarzyszy jej świeżo poślubiony mąż, dramaturg Arthur Miller,...