• Informacje na temat:

  perfumy michaela jacksona

Artykuły na temat: perfumy michaela jacksona
 • Ojciec szykuje perfumy Michaela Jacksona

  Joe Jackson zapowiedział przygotowanie męskich i damskich perfum na cześć swojego syna Michaela.

 • Opowiada o śmierci syna i reklamuje perfumy

  Joe Jackson, ojciec zmarłego w 2009 roku Michaela, niezmiennie jest przekonany, że za śmiercią jego syna stoi tajemnicza grupa ludzi.

 • Michael Jackson będzie musiał zacisnąć pasa. Jego doradcy finansowi proponują mu ograniczenie wydatków do miliona dolarów miesięcznie. Gwiazdor, który w ciągu całej kariery zarobił pół miliarda dolarów, ma około 200 milionów dolarów długu.

 • Michael Jackson podczas swojego niedawnego pobytu w Londynie wydał w ciągu godziny 160 tysięcy dolarów na zakupy w słynnym sklepie "Harrod's". Jak zwykle pojawił się tam w nieodłącznej masce na twarzy.

 • Michael Jackson zarabia miliony po śmierci

  Choć Michael Jackson nie żyje już od dwóch lat, Król Popu wciąż zarabia miliony. Z majątkiem wycenianym na 170 mln dolarów znalazł się na pierwszym miejscu rankingu najlepiej zarabiających, nieżyjących gwiazd, który corocznie przygotowuje magazyn "Forbes".

 • Nie dbają o pieniądze. Lista!

  Michael Jackson, Britney Spears czy Elton John - wszyscy oni potrafili nieźle zaszaleć z wydatkami. Zobacz, kto w muzycznym show-biznesie także nie liczy się z pieniędzmi!

 • Ivan: Jestem artystą masowym

  - Jestem przecież artystą masowym, śpiewam dla ludzi - mówi w rozmowie z portalem INTERIA.PL Ivan Komarenko.

 • Rihanna show

  Serial "Rihanna show" z Rihanną w roli głównej nadaje nieprzerwanie od ponad trzech lat. Widzów jest 56 milionów. Jeszcze im się nie znudziło. Oto mistrzyni w podtrzymywaniu zainteresowania wokół samej siebie.

Wideo na temat: perfumy michaela jacksona
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.