• Informacje na temat:

  perfumy na lato

Artykuły na temat: perfumy na lato
 • Najpopularniejsze perfumy gwiazd

  Markowe fiolki z zamkniętą esencją zapachu, zaprojektowane przez popularnych artystów i celebrytów, cieszą się ogromną popularnością. Poznaj kultowe perfumy sygnowane nazwiskami gwiazd.

 • Katarzyna Gniewkowska: Sto procent kobiecości

  Kilka lat temu dopadła ją depresja. Walczyła z nią dwa lata. Były leki, psychoterapia... Niedawno rozpoczęła nowe życie. Przeniosła się z Krakowa do Warszawy.

 • "Pełna chata" po latach

  ...bliźniaczki opanowały światową popkulturę. Ich podobizny zdobiły plakaty, piórniki i okładki gazet. Dziewczyny sygnowały swym nazwiskiem perfumy i kolekcje ubrań. W 2000 roku firma "Mattel" wypuściła...

 • Perfumy Joanny Liszowskiej

  Czy Joanna Liszowska, laureatka programu "Jak oni śpiewają" doczekała się perfum sygnowanych swoim nazwiskiem?

 • Katarzyna Smutniak: Miłość silniejsza niż śmierć!

  Włoch Giorgio Armani (82 l.) wybrał ją, aby reklamowała jego perfumy.  Krucha i piękna aktorka Katarzyna Smutniak, którą możemy oglądać w kinach w najnowszym włoskim filmie "Dobrze się kłamie w miłym...

 • Isabella Rossellini: Perfumy to przyjemność

  Amerykańska gwiazda Isabella Rossellini ("Blue Velvet", "Dzikość serca", "Wieczna miłość" ) przyjechała kilka dni temu do Polski, aby promować swoją nową linię kosmetyczną ISAbella. Aktorka wzięła m.in. udział w wernisażu wystawy słuchaczy Studia Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików. Podczas udzielania wywiadów podkreślała, że perfumy to dla niej "po prostu przyjemność".

 • Czym pachną serialowe gwiazdy?

  Ewa Kasprzyk od lat jest wierna jednemu zapachowi, Joanna Liszowska wybiera perfumy zależnie od nastroju, Joanna Koroniewska uwielbia zmysłowe kwiatowe zapachy, a Małgorzata Foremniak lubi, gdy zapach pasuje do jej wrażliwości. Sprawdźcie, czym pachną gwiazdy znane z seriali!

 • Perfumy o zapachu seksu?

  Sarah Jessica Parker nie jest kobietą, która traktuje swoje perfumy z lekkim przymrużeniem oka, przeciwnie, podchodzi do ich kreowania bardzo poważnie, angażując się w cały proces.

 • Halina Skoczyńska nie żyje. Była bardzo samotna

  Piękna, o wspaniałych włosach i promiennej cerze, nie starała się na siłę zatrzymywać czasu. Nie ukrywała też swojego wieku. "By ładnie wyglądać, wystarczy odpowiedni krem i dobre perfumy" - mawiała. Do tego czysta dusza i wiedza, o co tak naprawdę nam w życiu chodzi. "Kiedy mamy 'czysto' w duszy, niewiele potrzeba, by ładnie wyglądać. Ja nie zawsze bywałam z siebie zadowolona. Zaliczyłam...

 • Marilyn Monroe... w kampanii perfum

  51 lat po śmierci jedna z największych gwiazd wszech czasów Marilyn Monroe została twarzą nowej kampanii klasycznych perfum Chanel No. 5. Firma całkowicie zaskoczyła tym rynek.

Wideo na temat: perfumy na lato
 • Agnieszka Kaczorowska stworzyła własne perfumy

  , tym bardziej że uwielbia perfumy. Nie zamierza jednak tworzyć w przyszłości swojej własnej linii. – Trudno opowiadać o zapachu, ale czuję, że te perfum do mnie pasują. Kiedy się nimi psikam, to jestem bardziej pewna siebie i mam jakąś taką moc – opowiada o stworzonym przez siebie zapachu Agnieszka Kaczorowska. Tancerka nazwała perfumy Dziki Pocałunek. Przyznaje też, że od lat jest fanką