• Informacje na temat:

  perfumy reklama

Artykuły na temat: perfumy reklama
 • Katarzyna Smutniak: Miłość silniejsza niż śmierć!

  Włoch Giorgio Armani (82 l.) wybrał ją, aby reklamowała jego perfumy.  Krucha i piękna aktorka Katarzyna Smutniak, którą możemy oglądać w kinach w najnowszym włoskim filmie "Dobrze się kłamie w miłym...

 • Brad Pitt w reklamie perfum

  Za dziesięć dni premierę będzie mieć pierwsza w historii zapachu Chanel No.5 reklama z udziałem mężczyzny. Tym razem legendarnym perfumom dał się uwieść Brad Pitt. Znane są kolejne szczegóły tego niezwykłego projektu.

 • Reklamuje zapach, który daje jej pewność siebie

  ...- Ten zapach to uosobienie kobiecości - mówiła Małgorzata Socha na spotkaniu z przedstawicielami mediów prezentując nowe perfumy. Małgosia, która od dawna uważana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, a od pewnego czasu postrzegana jest jako ikona stylu i dobrego smaku, nie kryje, że propozycję zostania ambasadorką perfum znanej na całym świecie firmy kosmetycznej przyjęła niemal...

 • Zmysłowa reklama z Beyonce

  Najgorętsza reklama roku? Amerykańska wokalistka Beyonce w bardzo zmysłowy sposób promuje perfumy sygnowane swoim imieniem.

 • Piosenka Madonny pojawi się w reklamie nowych perfum firmy Estee Lauder. Spot został nakręcony przez słynnego reżysera Luca Bessona, a na ekranie będzie można zobaczyć piękną modelkę Carolyn Murphy.

 • Wystąpi w reklamach perfum

  Aktorka Naomi Watts weźmie udział w kampanii reklamowej perfum Thierry'ego Muglera - "Angel".

 • Świąteczne perfumy Britney Spears

  Britney Spears już niedługo wyprowadza się ze swojej posiadłości w kalifornijskim Malibu. Jednak jeszcze przed przenosinami na potrzeby telewizyjnej reklamy udekorowała przedpokój i choinkę buteleczkami ze swoimi perfumami "Curious" i "Fantasy". "To moje ulubione prezenty, które daję na Święta" - mówi Britney.

 • Bankowe konto Beyonce Knowles wzbogaci się o kolejne 2,5 miliona dolarów. Amerykańska wokalistka, która niedawno podpisała lukratywny kontrakt z firmą PepsiCo, tym razem dała się namówić na udział w kampanii reklamowej perfum marki Tommy Hilfiger.

 • B. Spears promuje perfumy

  Britney Spears planowała, iż w telewizyjnej reklamie sygnowanych jej imieniem perfum pojawi się sobowtór Davida Beckhama. Po zaręczynach z Kevinem Federlinem zmieniła jednak decyzję. Teraz w spocie reklamowym wystąpi sobowtór jej przyszłego męża.

 • Dumna z zakazanej reklamy

  Eva Mendes cieszy się z faktu, że jej prowokacyjna reklama dla Calvina Kleina narobiła tyle zamieszania. Widocznie był powód, żeby się rozebrać - twierdzi aktorka.

Wideo na temat: perfumy reklama
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Mój tydzień z Marilyn

  "Marilyn, czy to prawda, że w łóżku nie masz na sobie nic poza perfumami?" - tym pytaniem angielscy dziennikarze witają Marilyn Monroe na lotnisku, gdy gwiazda po raz pierwszy odwiedza Europę. Ekscytacja udziela się zresztą nie tylko mężczyznom, bo Monroe latem 1956 roku jest bez wątpienia najsłynniejszą kobietą na świecie. Ikona seksu i blichtru Hollywood przyjeżdża do Londynu, aby wystąpić w filmie u boku Laurence'a Oliviera. Towarzyszy jej świeżo poślubiony mąż, dramaturg Arthur Miller,...

 • Życie to jest to

  Roberto (José Mota) jest bezrobotnym specjalistą od reklamy, który zdobył sławę wymyślając jeden slogan. Zdesperowany, próbując przypomnieć sobie lepsze dni, wraca do hotelu, w którym spędzali z żoną, Luisą (Salma Hayek), miodowy miesiąc. Niestety w miejscu hotelu, sąsiadującego z ruinami rzymskiego teatru, mieści się obecnie muzeum. Mężczyzna - zwiedzając zabytek - ulega wypadkowi. Żelazny pręt wbija się w jego głowę, całkowicie go unieruchamiając - jeśli się poruszy, umrze. I tak, w ciągu...